Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Adrian Kilian Marcin Rutkowski Fabian Krzyzanowski Łukasz Artur Wojciech Koszelnik lukasz1994 marchlewicz Patryk Zasada Pluszak Nowak Stary Z bawary Waldek1980 Jj Jj (25777 niezalogowanych)

()
Początkujacy
A Tak wogóle nie warto tu na forum siedzieć bo widze ze tu wiekszść sztywniaków siedzi a to nie dla mnie ja lubie ludzi wyluzowanych co znają sie i na zartach i lubia gadać na rózne tematy bez żadnego upominania nikogo czepiania sie drugiej osoby bo ona to powiedziała albo tu bład zrobiła sramto owamto Nie mój klimat wiec Spadam stad tak jak Bziku PS.BZIKU CZEKAM NA CIEBIE AZ WRESZCIE WPADNIESZ NA TA 'KAWA' hahahahaha
Zgłoś wpis
39 Postów
Karolina W...
(Carolajna)
Bywalec
Wreszcie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A TY SIE PANIUSIU NIE UDZIELAJ ;D;D;DD;D
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moze moze....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mooordka, nie odzywaj sie tak bo zaczynasz znowu burdel tutaj robic, troche luzu ...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Czytajac to teraz dobre pianie mialem Piszcie dalej plisssss
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn u ciebie nigdy smutku nie widać
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirk ja jestem wyluzowana a ja nie zaczełam teraz tego ;]
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Mordka202 wystarczy poczytac takie forum jak te i mowie Ci nie ma opcji zeby nie bylo usmiechu na twarzy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn nie dziwie sie sami sie z tego śmiejemy wszystcy no ale czeba sobie jakoś poprawić humor prawda Polachac itp Chyba nie bede opłakiwać tego hehehe
Zgłoś wpis


Bliżej nas