Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Wiadomosci - Aktualnosci - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Co bedzie dalej?...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ano, donosik bedzie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz Viooltie, , ch...j w oko tym wszystkim moherom i popaprancom.
Warszawa ma nowa atrakcje turystyczna. Turysci ida zobaczyc jak wygladaja
katoliccy fundamentalisci z nizin spolecznych i radiomaryjne oszolomy. Na miejscu
rzadu bym poslal expertow od zadym stadionowych i spakowal to bydlo niech
nie robi zadymy o jakis qrwa krzyzyk. Zyjemy w panstwie swieckim czy w Iranie
do jasnej cholery ???
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Skladam donos do Zus dobre,dobre!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak ja nie cierpie tych moherow !!!

Doszly mnie sluchy od tajnych sluzb specjalnych ze to sa ludzie ktorzy za mlodu najbardziej "rzadzily" a na starosc juz nie moga i sie im w piz... i du.. po przewracalo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ano....Myslalam,ze Polska jest krajem swieckim...wyglada na to,ze musze zrewidowac swoj swiatopoglad na ten temat
swoja droga to chyba bylby pierwszy kraj katolicko-demokratyczny Z koscielna demokracja oczywiscie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A ja Wam powiem krotko. Byl u mnie brat w odwiedziny na 2 tygodnie i na lotnisku kiedy
go odwozilem powiedzial ze odpoczal psychicznie od Polski. OK moze zaraz posypia sie na
mnie gromy ale ja po tygodniu w PL zaczynam byc podenerwowany. Powietrze jakies dziwne
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgodze sie z Toba ...mam dokladnie to samo,jakby rodzaj alergii...
Nie zebym miala cos do kraju...ale ciezko w nim normalnie funkcjonowac
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wszyscy macie racje.
Czesto zastanawiam, sie, czym jest to COS, co blokuje myslenie. A jesli normalne myslenie, to i czlowieczenstwo.

Wystarczy spojrzec na Bogatynie...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
I jak ma sie to do milosci blizniego...
Zgłoś wpis


Bliżej nas