Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (31298 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Jaka pogoda takie dożynki...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Ktora wersja i ktory clip jest lepszy?



Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
A moze taka?

Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
noooooo, ta wersja jest chyba najlepsza, taka spokojna...mozna sobie usiasc przy ognisku z gitara i zaspiewac, hahahahahaha
w tych klipach , ktore wkleilam jest chyba jednak za duzo dramaturgii
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
ale juz bez przesady z tym follow, wszystko ma swoje granice
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Mam fajne zdjecie i nie chce mi sie wkleic
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
jeszcze raz
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Scena z rosyjskiego filmu dokumentalnego, akcja dzieje sie na promie wycieczkowym - przypomina troche nasz "Rejs"
Siedzi studentka zapatrzona w mulata, ten slabo mowi po rosyjsku, ale z nia zagadal, ze przyjechal tutaj na studia, ale go okradli i tak sobie gadaja i on pyta:
- Masz jakies sekrety?
- Co?!
- Czy masz sekerety?- ponawia niedoszly student przypominajacy Cygana
A ona na to rozmarzona zaczela opowiadac:
- No, jakichs takich strasznych nie mam, ale takie zwyczajne...ludzkie...Nie nazwalabym ich sekretami - ciagnie, gapiac sie na niego maslanymi oczami- to raczej cos bardzo , bardzo osobistego, co tkwi gleboko we mnie...
Dosc zniecierpliwiony niedoszly student znowu ponawia pytanie:
- Ale masz cikerety?
- Co? Aaaa, cygarety!!! No to czemu mi wczesniej nie przerwales, Ty chcesz zapalic a ja sie tu tak uzewnetrzniam
Zgłoś wpis


Bliżej nas