Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Adixx27 (1605 niezalogowanych)

()
Początkujacy
draiwerek napisał:
Viooltje.
Ja wiem, że wchodzę w temat z czymś co nie jest z nim związane. Po trosze przeglądałem historie tego forum i mogłem się zorientować, że w pewnych momentach dyskutowałaś z takim człowiekiem jak Tornado. Co się z nim stało, że nie można nigdzie go spotkac. Chciałbym z nim podyskutować o pewnych sprawach, które dla niego były chlebem powszednim a dla mnie są narazie czarną magią. Ucichły parkingi i autostrady od jego ochrypłego głosu na falach radiowych. To naprawdę wspaniały - choć chwilami bezpardonowy - człowiek.
Golum. A ja najczęściej sikam na koło od naczepy. Pozdrawiam.


Witam "draiwerek"
Kończy się zima, wiosna, lato i jesień. Bo przecież wszystko ma swój początek i koniec. Był moment kiedy po raz pierwszy usiadłem w kabinie samochodu i niestety musiał nadejść moment kiedy z tej kabiny wysiadłem ostatni raz. Stało się to wbrew mojej woli ale stało. Nie usłyszysz mnie na radiu, gdyż ono tak jak wiele innych rzeczy lezy w szafce w domu.
No ale co Cię męczy? Domyślam się, że jeżdzisz. A więc tradycyjnej szerokości i tylu powrotów ile wyjazdów. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mirekb no własnie tak sie złozyło,że zacząłem robic to na siedzącoZa cholere mi to nie pasuje!!!!!Jestem w koncu facetem a nie ......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Powiem tak- Twoja metoda jest ZAJEBISTA!!!!Dzieki Tornado
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Golum napisał:
Mirekb no własnie tak sie złozyło,że zacząłem robic to na siedzącoZa cholere mi to nie pasuje!!!!!Jestem w koncu facetem a nie ......

No widzisz, domyslilem sie po twoich wpisach Jestes facetem takze zapros ja do kibelka pierdolnij klapa podnoszac ja i powiedz to teraz ty siusiaj na stojaco Moze zmieknie jej pala yyyyy cycki

Ja to zawsze staram siusiac na bacznosc, no ale czasami nie wychodzi ale caly czas trenuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Golum no i jak tam sprawy, stoja czy nadalsiedza ?? hehehe
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Siema Mirekb.Starałem sie ale nie wyszłoJestem stuprocentowym samcem.Pozdro
Zgłoś wpis


Bliżej nas