Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sikanie - Holandia

Czytali temat:
Adixx27 (1586 niezalogowanych)

()
Początkujacy
W morde moze to i głupie ale temat poruszony ostatnio w moim domu.Sprawa tyczy sie sikania w ubikacij przez facetów.Do facetów!!!!!Napiszcie jak wygląda wasze sikanie do tzw kibla???Piszcie jak to robicie ,na stojaco,siedzaco a moze sa i tacy co wogóle nie sikaja???I nie krepowac sie walcie jak jest!!!!Mam swoja teorie co do załatwiania takich spraw ale...Własnie jest małe ale..Pozdro
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kurde, Golum, to nas wysadziles... Z tematu!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tylko jeszcze cos powiem i juz mnie tu nie ma!

To pee or not to pee...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje nie wnikam jak to jest u CiebieBardziej interesuje mnie jak to robia faceciMiałem mała avanti w domu o toPozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Golum a co, wspollokatorka powiedziala ci ze jak siusiasz to masz siadac na kibelku?
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
temat bardzo wazny
sikam na stojaco i tylko czasami opuszczam deske
i chyba sie zaraz posikam ze smiechy
pozdr
Zgłoś wpis
78 Postów
Barbara MC
(mexa35)
Gaduła
odrazu sie obudzilam
Zgłoś wpis
4 Posty
Jan Zientarski
(draiwerek)
Początkujacy
Viooltje.
Ja wiem, że wchodzę w temat z czymś co nie jest z nim związane. Po trosze przeglądałem historie tego forum i mogłem się zorientować, że w pewnych momentach dyskutowałaś z takim człowiekiem jak Tornado. Co się z nim stało, że nie można nigdzie go spotkac. Chciałbym z nim podyskutować o pewnych sprawach, które dla niego były chlebem powszednim a dla mnie są narazie czarną magią. Ucichły parkingi i autostrady od jego ochrypłego głosu na falach radiowych. To naprawdę wspaniały - choć chwilami bezpardonowy - człowiek.
Golum. A ja najczęściej sikam na koło od naczepy. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Draaiwerk, dzwonilam do Tornado, na pewno sie do Ciebie odezwie.
Pozdrowionka.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Golum napisał:
W morde moze to i głupie ale temat poruszony ostatnio w moim domu.Sprawa tyczy sie sikania w ubikacij przez facetów.Do facetów!!!!!Napiszcie jak wygląda wasze sikanie do tzw kibla???Piszcie jak to robicie ,na stojaco,siedzaco a moze sa i tacy co wogóle nie sikaja???I nie krepowac sie walcie jak jest!!!!Mam swoja teorie co do załatwiania takich spraw ale...Własnie jest małe ale..Pozdro

Witam Golum!!!
Ja ten problem, który poruszyłeś rozwiązuje nastepująco: wstawiam nogę do muszli i sikam po nodze
Sposób jest naprawdę sprawdzony. Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas