Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
21 Postów

()
Bywalec
Minuta ciszy dla zdechłej myszy ......
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dennisowa napisał:
Minuta ciszy dla zdechłej myszy ......
Każdy ma prawo wyrażać swoje opinie na każdy temat. Jednak zawsze należy swoją wypowiedz podeprzeć pewnymi faktami. Tak pewnym faktem jest to, że wczoraj przegrali - ale czy napewno? Przez 1/3 sezonu Ci chłopcy nie mieli gdzie trenować. Włóczyli się po różnych miastach i byli zdani na łaskę i nie łaskę gospodarzy. Zuzel to taka dyscyplina, że wyniki przychodzą wówczas gdy nie stosuje się żadnych metod zastępczych. Przecież wszyscy skazali Falubaz nawet na degradację z extraligi, a oni się podnieśli i walczą w finale. Byli są i będą zawsze dobrzy i zawsze są w czołówce. A mysza żyje i zawsze będzie żyła tak długo jak długo na Wrocławskiej będzie słychać pomrók motocyklowych silników.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tak wlasnie jest, Tornado!
Chlopaki dali rade wyjsc z dolka, co swiadczy o wielkiej sile. Trudno jest zaczac sezon na poglebiajacym sie minusie i mimo wszystko dojsc do srebra!
Trzeci rok z rzedu medal! Przypominam Dennisowa, braz - zloto - srebro przez kolejne trzy lata!

Ale coz, zycze Twojemu klubowi z Gorzowa sukcesow w przyszlym roku, bo przez ostatnie 3 sezony, pomimo najwiekszych w Polsce dotacji osiagneli 3 x 6-te miejsce. 666!

My w kazdym razie nie gniewamy sie za srebro!!!

Tornado, Bziku, na nastepne spotkanie zrobimy konferencje . Zaraz ide do sklepu po karte dzwiekowa, coby mi Skype znow normalnie chodzic zaczal! OK?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A Leszno jest w tym sezonie naprawde mocne!
Gratuluje, Nika!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Tak wlasnie jest, Tornado!
Chlopaki dali rade wyjsc z dolka, co swiadczy o wielkiej sile. Trudno jest zaczac sezon na poglebiajacym sie minusie i mimo wszystko dojsc do srebra!
Trzeci rok z rzedu medal! Przypominam Dennisowa, braz - zloto - srebro przez kolejne trzy lata!

Ale coz, zycze Twojemu klubowi z Gorzowa sukcesow w przyszlym roku, bo przez ostatnie 3 sezony, pomimo najwiekszych w Polsce dotacji osiagneli 3 x 6-te miejsce. 666!

My w kazdym razie nie gniewamy sie za srebro!!!

Tornado, Bziku, na nastepne spotkanie zrobimy konferencje . Zaraz ide do sklepu po karte dzwiekowa, coby mi Skype znow normalnie chodzic zaczal! OK?

A tylko zawiedz to zatrzęsie się jak w remizie w Raculi. Ja wcale nie jestem że Myszowaci zakończą sezon ze srebrem. Niech zwycięży lepszy i po cichu marzę o chłopakach z Wrocławskiej. Trzeba też pamiętać o tym w niedziele pomimo, że jeżdzili na własnym stadionie to nie jeżdzili na własnym torze. Pokazali wielką klasę i uszanowali przeciwnika. Tor był praktycznie przygotowany pod Leszno - twardy, a wiadomo, że nasi chłopcy jeżdżą na torach miękkich. Zobaczymy jaki tor przygotują nam w Lesznie. Bardzo markotno jest u Jancarzy. Ciekawe na jak długo mają wykupiony abonament szustego miejsca?
Zgłoś wpis


Bliżej nas