Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Goralek37 (2972 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Lepiej pomagac bezposrednio. Powiedzmy widze biedne dziecko to dam mu przykladowo na bulke. Jesli zrobie to przez posrednikow czyli fundacje sprawa wyglada tak ze prezesi opieprza buleczke a dzieciak dostanie okruszki wiec mam to gdziec.
Od dawna wiadomo ze najlepsza kase trzepie sie na fundacjach charytatywnych.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jasne ze lepiej pomagac bezposrednio...tylko,ze z takiej pomocy nie powstana ani domy dziecka ani nie zostana wyposazone szpitale itd....Dajac na bulke dziecku tez nie ma gwarancji czy kupi za to bulke czy odda ojcu na wodke...a nawet jak kupi bulke to jutro znowu bedzie glodne...To takie bledne kolo zamkniete.
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
kolek napisał:
kazdy moze klikac to nie ulega watpliwosci
ale moim skromnym zdaniem to powinno brzmiec:
klikajac pomagasz podniesc liczbe wejsc na strone co pozwoli podniesc do maxa cene reklamy umieszczonej na tej stronie
polecam wejsc na strone i zobaczyc cennik reklam
pajacyk 11 000 000 wejsc miesiecznie ciekawe ile biora za umieszczenie tam reklamy
i jaki procent daja dzieciakom




Popieram w 100% mi się kilka razy zdarzyło kupić zakupy bezdomnym i osobą upośledzonym ruchowo, ale to studnia bez dna jak wygram w Jack Pot to część na pewno dam na zbożne cele, ale na takie bym wiedział na co ta kasa idzie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mysle ze kazdy kto chce pomagac potrzebujacym chce wiedziec gdzie ta kaska trafi i czy faktycznie zostala wykorzystana zgodnie z przeznaczeniem...I idealem byloby gdyby nie bylo oszustow i zlodziei ,bogacacych sie na czyjejs krzywdzie..
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Jedyna fundacja jaką uważam to jest oczywiście WOŚP i po co dalej ciągniecie ta maskarade;]
Dzizes...
Naprawde nie macie innych tematów jak gadanie o grubych spoconych prezesach różnych fundacji???
Czad
Zgłoś wpis
85 Postów
Marta U
(sagowska)
Gaduła
Jesli ktos chce ,to wie.....
Najlepiej znac oganizacje czy fundacje od wewnatrz.Nie kazda dziala tak jak powinna,ale jest mnostwo tych ,ktore robia bardzo duzo.
Pisze to z doswiadczenia,a jest juz go lat nascie. Mam nadzieje,ze Ci najwieksi krytycy tych czy innych akcji,rzeczywiscie "pomagaja bezposrednio" Lata mojej pracy i doswiaczenie podpowiada mi,ze ...deklarowanie pomocy rzadko idzie w parze z udzielaniem pomocy .....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja zawsze dam na flaszke skacowanemu
czy to jest pomoc???????????????
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
ja zawsze dam na flaszke skacowanemu
czy to jest pomoc???????????????


Dla niektorych osob swieta pomoc
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender





moze ktos sie zlituje . I niech bedzie ze jestem brutal.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wedle życzenia i w ramach samopmocy chłopskiej-wspomogłem p.Mietka.....Efekt pomocy poniżej



Pomoc wykorzystana z kolegami jak sie należy
Zgłoś wpis


Bliżej nas