Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Jean Ted (21413 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Głębokie.
Yyy... te dołki.

To ja dołożę coś jeszcze z mojego ukochanego Pratchett'a:
Taki humor życzyłabym sobie spotykać na codzień.

"Huczała wichura. Błyskawice raz po raz kłuły ziemię, niby niezręczny skrytobójca. Grom przetaczał się tam i z powrotem po ciemnych, chłostanych deszczem wzgórzach.
Noc była czarna, jak wnętrze kota. Można by uwierzyć, że właśnie w taką noc bogowie przesuwają ludzi niczym pionki na szachownicy losu. Pośród tej burzy żywiołów ogień migotał pod ociekającymi krzewami kolcolistu jak obłęd w oczach łasicy. Oświetlał trzy przygarbione postacie. Kiedy zabulgotał kociołek, ktoś zajęczał przeraźliwie:
- Rychłoż się zejdziem znów?
Zapadło milczenie.
Aż w końcu ktoś inny odpowiedział tonem o wiele bardziej zwyczajnym:
- Myślę, że dam radę w przyszły wtorek. (...)"




Terry Pratchett, "Trzy Wiedźmy" z cyklu "Świat Dysku".
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Kiedy koncentrujesz się na rzeczach, które chciałbyś mieć lub tych, których byś nie chciał, zapominasz o rzeczach, które masz.

N.V.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być praw­do­podob­na. Praw­da - nie.

Mark T.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Praw­da jest dziw­niej­sza od fik­cji, a to dla­tego, że fik­cja mu­si być praw­do­podob­na. Praw­da - nie.

Mark T.


" Dla ludu religia jest prawda, dla medrcow falszerstwem, dala wladcow jest po prostu uzyteczna"

Seneka Mlodszy.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
hmmm....telepatia chyba jakas

/@fighter to CHYBA to specjalnie dla Ciebie z nadzieją, że odpowiesz na pytania, wiesz które /
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
hmm bez bicia się przyznam że nie wiem
oświec mnie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
hmmm....telepatia chyba jakas

Flirtujesz?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
Flirtujesz?[/quote]


Mogę? Czy to zabronione na forum...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Mogę? Czy to zabronione na forum...

Oczywiscie, ze mozesz...
"Kobieta bedzie flirtowac z jakimkolwiek mezczyzna tak dlugo, dopoki inni to obserwuja"

Oscar Wilde.
Powodzenia...
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Juz glupszego cytatu znalezc nie mogles ....

"Mężczyźni wolą ko­biety ład­ne niż mądre, po­nieważ łat­wiej im przychodzi pat­rze­nie niż myślenie." Stanislam Jerzy Lec
Zgłoś wpis


Bliżej nas