Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

POMAGAMY klikając - Holandia

Czytali temat:
Goralek37 (2943 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Strona: http://www.leadpartner.nl/POMAGAMY.htm

Z podziekowaniem dla Pani Agathy Paluch

POMAGAMY klikając

Wystarczy, że wejdziesz na poniższe strony raz dziennie i klikniesz. To nic nie kosztuje, wystarczy kilka chwil, Twoje dobre chęci i przyjazny gest, aby pomóc innym. Za każde kliknięcie płacą sponsorzy.

Wchodzimy na link:

1. www.pajacyk.pl
klikamy na brzuszek pajacyka - 5 gr idzie na obiadki dla dzieci

2. www.polskieserce.pl
klikamy na pięcio groszówkę - 5 gr idzie na budowę sztucznego serca

3. www.okruszek.org.pl
klikamy na chlebek - 5 gr idzie dla najbardziej potrzebujących (m.in. dla ubogich, bezdomnych)

4. www.habitat.pl/klikacz.php
klikamy w baner i pomagamy ukończyć dom - 1 zł idzie na budowę

5. www.marzenia.bphtfi.pl/
klikamy w "kliknij i pomóż" - 5 gr idzie na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci

Daje nam to łącznie 1 zł 20 gr

Dopisujemy swoje 1 zł 20 gr do kwoty podanej przez poprzednika. Pierwsza osoba 1 zł 20 gr, druga 2 zł 40 gr itd... i cieszymy się patrząc jak kwota nam z dnia na dzień wzrasta

To zaczynam

1,20 zł

edit:
Klikać można raz na dobę, chyba że ktoś ma zmienne IP i usunie pliki cookie, czyli tzw ciasteczka. Wtedy może klikać praktycznie po każdym uruchomieniu komputera.
Zgłoś wpis
2 Posty
Magda Es.
(MagdaEs)
Początkujacy
2,40
Zgłoś wpis
85 Postów
Marta U
(sagowska)
Gaduła
Dla zainteresowanych: Akcja Sw.Mikolaj dla : Domy Dziecka,Domy Rodzinne,Osrodki.....szczegoly na stronie :

www.wawel.com.pl/mikolaj2009
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
a ja jestem takim sukinsynem, że jak wchodze na pajacyka to klikam mu na brzuszek robiąc dzieciom smaka i zamykam przeglądarke
sory;]
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
DLA CIEMNYCH MAS ludzie robia fortuny na naiwnosci i wspolczuciu
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Bo teraz najlepiej na tym wychodzą;]
Tak samo jak największe pieniądze idą w wojne;]
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Czarny85 napisał:
Bo teraz najlepiej na tym wychodzą;]
Tak samo jak największe pieniądze idą w wojne;]



co racja to racja.... kolega mial dziecko chore, poszedl do fundacji,zeby kase zbierac i mu powiedzieli ze jak pod ich szyldem bedzie zbieral to z tego konta co na dzieciaka podane dla nich bedzie okolo 20%.... zalosne!! Oni nie mieli na leki dla dzieciaka, po chemioterapi a pan prezes fundacji jezdzil najnowszym modelem S klasy.
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
www.habitat.pl/klikacz.php

To w jaki sposob udalo im sie wybuwac te 23 domy w takim razie, skoro to oszusci i naciagacze?
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Lukrowana Dama napisał:
www.habitat.pl/klikacz.php

To w jaki sposob udalo im sie wybuwac te 23 domy w takim razie, skoro to oszusci i naciagacze?



Ja nie mowie ze nic nie robia,ale faktem jest ze CELOWO jest spozytkowane tylko czesc srodkow, spomagajac fundacjem zawsze sila rzeczy, lozy sie na sekretarki, rachunki za prad i prezesa.....

Moja znajoma w polsce ma, powiedzmy ze dosc pieniedzy dla siebie i jeszcze jej ciut zostaje-chciala pomagac i pomaga. Poszla do szkoly gdzie ucza sie jej synowie i ANONIMOWO placi tam trojce dzieciakow za obiady..... i dla mnie to jest pomaganie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
swieta racja Ania.im wiecej wejsc na takiej stronie tym drozsza reklama
a kto mi da gwarancje ze to trafi do dzieciakow
Zgłoś wpis


Bliżej nas