Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

czy warto osiedlic się na stałe w Nl - Holandia


()
Początkujacy
Wiecie najlepsze jest to że czytając temat od poczatku i stwierdzam fakt iż piszecie calkiem nie na temat, Wiciu filmiki są świetne a Wiedźmo twoj post mnie po prostu ujął i jak napisal Tornado bez ogródek mogę o ile pozwolisz się pod nim podpisać. Uma co do Ciebie to pisać po to żeby pisać nie ma sensu więc się pożądnie zastanow czego ty naprawde chcesz.
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
holendrzy tez narzekaja na swoją opiekę zdrowotną ,też tutaj są zmiany w swiadczeniach usług medycznych ,np. kiedyś można bylo leczyc sie akupunkturą w ramach ubezpieczenia dziś nie.
Jak mówiłem tutaj ,że w Pl mamy 50 cm sniegu a czasem wiecej to pytali sie, jak mozna funkcjonowac w takich warunkach bo tu wystarczy 15 cm i jest problem. A jest bo jeździłem tu przed świętami totalna slizgawka .
W Belgii zapuszczja brody bo politycy nie moga wyłonic rządu,Taki sobie protest społeczny.Dzis pierwszy raz widziałem by ktos sprzątał g. po swoim psie .Nie mówie o słonikach jeżdżących tylko o włascicielu psa.
Tak że nie jest u nas tak źle, gdyby u nas jakis gospodarz trzymał owce na polu w 10 cm wodzie ,to albo by mu je zabrali albo by musiał duzo płacic.I to w kraju narodzin ruchu greenpeace
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dziewczyny .... nie kłóćcie się
Zgłoś wpis


Bliżej nas