Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

bułgar w samochodzie na polskich tablicach. - Holandia


()
Początkujacy
witam
mam pytamie.. mam koleg bułgara i daję mu czasami samochód i się zastanawiam czy nie będzie problemów jak go policja zatrzyma.. czy bez problemu może jeździć moim samochodem? pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
waldemar ły
(piotrlyczak1982@wp.pl)
Początkujacy
z tego co mi wiadomo to nie morze jezdzic twoim autem ,choc policja nie docieka kogo auto puki nic sie nie staniepozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
będą problemy
szczególnie kiedy okaże się że osoba prowadząca samochód za granica nie jest posiadaczem ubezpieczenia na to auto
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
chyba ze bułgar bedzie martwy
Zgłoś wpis
10 Postów
WIOLKA K
(WIOLKAK)
Bywalec
Żony i auta się nie pożycza
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiolu auta owszem nad żoną bym sie zastanowił
Zgłoś wpis
9 Postów
Michalina Ja
(Michasia230)
Początkujacy
beda problemy jak trafi na policjanta-urzedasa. w holandii (jakby to dziwnie nie brzmialo) NIE WOLNO kierowac nie swoim samochodzem. nie wazne jakie ma blachy. Bedzie mogl sie poruszac twoim samochodem jesli: bedziesz siedzial obok lub wyslawisz mu notarialnie zezwolenie na poruszanie sie twoim samochodem (to wiem ze swojego doswiadczenia, zeby pozyczyc tesciowi samochod musialam z nim udac sie do notariusza koszt, pisalam sama oswiadczenie = 30 euro), czy reguluja to jakies przepisy? Tak ale jako ze masz poskie blachy to beda to regulowac polskie przepisy.
Holendrowi nie takze nie wolno kierowac nie swoim samochodem. moj maz zostal zatrzymany jak jechal samochodem na pl blachach. policjant udzilil mu ostrzezenia i przytoczyl powyzsza zasade. w roli upierdliwosci mogliby mu nawet auto odebrac, na szczescie nie byl upierdliwy, standardowa kontrola byla i nie bylo problemow.
Zgłoś wpis


Bliżej nas