Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

coś dla samotnych... - Holandia

1 Post
Alexandra H.
(1Alexandra2)
Początkujacy
Witam,

Nie wiem, czy widzieliście portal znajomapolonia.com Jest to serwis dla osób, które żyją na emigracji, wyznają wartości katolickie i poszukują nowych, wartościowych znajomości. Co o tym myślicie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
owinno byc napisane w temacie, cos dla wierzacych samotnych albo cos dla ultrasów hehe,

ja przejrzałem sobie regulamin , maly wyciąg:

"
Utworzenie Konta jest jednoznaczne z akceptacją katolickiego charakteru serwisu.
#

Serwis przeznaczony jest wyłącznie dla osób, starających się żyć według wartości proponowanych przez Kościół Katolicki, utworzenie Konta jest jednoznaczne z potwierdzeniem, iż Użytkownik stara się żyć według wartości katolickich.- no tak, po co bede chodził do Kościoła , wpisze sie na serwis.


Użytkownik zobowiązany jest podać swoje prawdziwe dane w procesie rejestracji, a także aktualizować je, o ile nastąpią w nich jakieś zmiany. Niezależnie od liczby zamieszczanych w Serwisie fotografii- zdjęcie główne musi przedstawiać jak najaktualniejszy wizerunek osobisty Użytkownika, czyli taki, który pozwala rozpoznać Użytkownika w aktualnej czasowo rzeczywistości (np. zdjęcie 25-letniego Użytkownika przedstawiające Go w wieku 3 lub 8 lat - jest dozwolone do publikacji na łamach Serwisu, ale wówczas nie może ono być zdjęciem głównym i Profil musi być uzupełniony o dodatkowe zdjęcie aktualne, będące zdjęciem głównym). Zdjęcie główne musi przedstawiać twarz z widocznymi rysami lub sylwetkę z twarzą i z widocznymi rysami twarzy - niespełnienie tego wymogu może spowodować zablokowanie Konta Użytkownika przez Administratora.

Z serwisu mogą korzystać jedynie osoby, które starają się żyć według wartości proponowanych przez Kościół Katolicki.


Użytkownik w polu "Imię" ma obowiązek podawać swoje prawdziwe imię, z możliwością dodawania innych charakterystycznych indywidualnych znaków (np. Jola34,).

#

W sytuacji kiedy Użytkownik wyraźnie informuje w Profilu bądź na forum, iż nie stara się żyć według wartości Katolickich (np. informując, iż jest ateistą) Administrator ma prawo usunięcia Konta bez jakichkolwiek uprzedzeń. Informacja o usunięciu konta wraz z podaniem przyczyny, zostanie wysłana na adres email podany przez Użytkownika przy rejestracji.
#

Wszelkie zachowania Użytkowników, stojące w jawnej sprzeczności z katolickim charakterem Serwisu (np. podanie informacji, iż szuka się partnera bądź partnerki "na szybki sex" mogą skutkować usunięciem konta przez Administratora. Informacja o usunięciu konta wraz z podaniem przyczyny, zostanie wysłana na adres email podany przez Użytkownika przy rejestracji."

no cóż , jako interes ten serwis jest dobry, to kolejny w którym trzeba wykupic opcje premium hehe,

zapewne odpowiada wielu tam przebywającym,
ja jako katolik moge tylko napisac " lubie jaja, ale nie do kostek..."
Zgłoś wpis
15 Postów
blue blue
(blue)
Bywalec
wszystko darmowo ale po katolicku należy zapłacić za możliwość komunikowania sie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Taaa, a pozniej Ojciec dyrektor bedzie nas namawial na przelewy bo serwis upada
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O Wy Niepokalane, Zawszedziewice,
z zebra meskiego stworzone!!!
W konfesjonalach z grzechow obmyte,

Niechaj cnoty wasze zmartwychwstale gotowe beda!!!

Nadchodze!!!!

Z(a)bawcie mnie a nastepnie ukrzyzujcie , albo lepiej odwrotnie!!!

Na wieki wiekow.
Amen.
Zgłoś wpis


Bliżej nas