Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cyfrowa TV - Holandia


()
Początkujacy
Witajcie! Śmigam na weekend do naszego "drogiego" kraju i mam zamiar przywieźć antenke z dekoderem telewizji cyfrowej. No właśnie..jakiej? Coś polecacie? Coś odradzacie? Co warto a czego nie? Jak jest z siłą sygnału i jakośćią tych TV które znacie?
Pozdrawiam!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
miałem polsat chciałem sobie polepszyc i przywiozłem telewizje N teraz żałuje. N-ka jest droższa i problem z ustawieniem talerza. Mały talerz to porażka, mam duży i jest ok chyba ze zacznie wiać. Ale juz nie reguluje bo jak chciałem kiedys poprawic ty wszystko znikło.
Wybrałbym jeszcze raz polsat. Cyfry+ nie znam , nie miałem
Pozdr
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Nietrzeba nic przywozic z polski
Wystarczy Dreambox ktorego trzeba miec podlaczonego do servera u kogos.
Ja to ma od trzech lat sam kupilem i u turka w slepie sie spytalem czy ma dreambox i oczywiscie ze zna i ma .
80 euro na rok wszystkie jakiekolwiek programy polskie i holenderskie a ta naprawde to wszystkie jakie chcesz
150 polskich i wszystkie holenderskie gratisowe i platne.
Jedna razowa inwetycje z odtwarzacz +/- 150 euro ,talerz i polaczenie do servera za 40 euro no i te 80 euro z gory, aha warunkiem jest to ze musisz miec Intenet stacjonarny.
HD odtwarzacz kosztuje troszke wiecej +/- 400 euro

pozdrawiam
Patboy
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Też zależy jaki masz telewizor jeżeli duży (plazmę lub led)to zwróć uwagę na ilość programów HD bo jakość jest widoczna gołym okiem. Jeżeli masz zwykły telewizor i nie zależ ci na dużej ilosci programów to wystarczającym rozwiązaniem może być 'telewizja na karte" bez opłat dostępne są podstawowe programy takie jak 1,2,tvn i pare innych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
polecam cyfre+ pakiet prestiz hd mam cyfre od osmiu lat
mam tez nke liga mistrzow wiadoma sprawa
mam tez polsat ale odradzam programy polsatu sa juz na cyfrze+
proponuje ci przejrzec pakiety i dobrac wedlug tego co ciebie interesuje
lub wez wszystko jak ja nie bedziesz mial trudnych wyborow!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgadzam się z Kolkiem. Mam cyfre już od 10 lat i jak do tej pory nie miałem najmniejszego problemu odbiera także na małym talerzu. Te nowe dekodery cyfry są naprawdę super. Na jedno musisz tylko zwrócić uwagę aby na talerzu nie było polskich znaków bo zdarzją się przypadki, że czepiają się tutaj.
Zgłoś wpis


Bliżej nas