Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mirek, PODRZUC MNIE ...DEN HAAG TAXI...NL,PL - Holandia

7 Postów

()
Początkujacy
Drodzy Panstwo,,
ja obiecalam napisac, jak bede cokolwiek wiedziala ozaginieciu paczki od mojej Matki...
niewiele wiem ale klamstwa sa jeszcze bardziej nieprzyjemne.
Okolo dziesieciu dni temu otrzymalam dwa maile od Pana, ktory wozi Polakow i oglasza sie jako tani przewoz po Polsce i Holandii.W skrocie ten Pan wozil mojego syna pare razy i zaproponowal mi zabranie paczki do mojej Mamy.Paczke rzeczywiscie odwiol ale paczki, ktora dala moja Mama juz nie przywiozl, dzwonik i klamal.
Teraz napisal jeden nieprzyjemny mail, iz paczka wyladowala na smietnisku, poniewa poklocil sie ze swoja dziewczyna? i zaraz potem drugi, ze jest zbyt obcesowy? i przeprasza...
wiec mu odpisalam, ze owszem, ze go nie zamorduje przeciez i ze prosze o kontakt no powinien sie poczuwac do zwrotu pieniedzy /w koncu wzial pieniadze za przewoz z Polski do Holandii od mojej Matki , wzial koperte z euro dla mojego dziecka /tam bylo tez tylko niewiele/ tyle, ile Mama miala i mnostwo rzeczy do jedzenia /co ja kosztowalo duzo, w Polsce...naturalnie/.
Pamitek po Ojcu nie ma i tego pieniedzmi nie mozna zaplacic.Ich wartosc byla niewielka /owszem wielka dla mojego dziecka i mnie, emocjonalna/.
Myslalam, , ze ten Pan zwroci to mojej Mamie, co jij zabral/.
Niestety, interesowalo go tylko, czy podalam sprawe na Policje i zamilkl.
Obydwa emaile zachowalam /gdyby ktos chcial przeczytac/.
Ostrzegam przed oszustwami tego czlowieka.Podwiezie kogos pare razy i za ktoryms po prostu oszuka i okradnie.Tak jak zrobil to z moja Matka....
To tyle
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Lidia, trudno jest kogoś oceniać na podstawie wpisu na forum, więc dam sobie spokój na temat pana Mirka.
Nie znaczy to, że sukinsyństwo nie istnieje. Wiem coś o tym.
Wiem też, ile mogą znaczyć pamiątki po bliskich. Są nie do odtworzenia.
Współczuję.
Zgłoś wpis
77 Postów
Uma T
(Uma)
Gaduła
Lidia, maile od p. Mirka zachowaj. Trzymaj sie.
Zgłoś wpis


Bliżej nas