Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

??? - Holandia

44 Posty
M_J_G G
(M_J_G)
Bywalec
www.fejsik.pl/Oblicza-glupoty-Murzyn-fas...azda-Facebooka-a1331

Oblicza głupoty: Murzyn-faszysta gwiazdą Facebooka
Niezbadane są gusta użytkowników portali społecznościowych. Na Facebooku i Twitterze furorę robi ciemnoskóry mężczyzna odziany w czerwoną koszulkę z wielką swastyką.

Idiotę, jak podkreśla serwis Sadurski.com, polubiła już cała masa osób. Murzyn-faszysta intensywnie ćwierka też na Twitterze - czytamy . Przerażające?

Młody, uśmiechnięty promotor faszyzmu ma 23 lata i prawdopodobnie pochodzi z Brazylii. Chłopak pewnie nie ma bladego pojęcia, co symbolizuje swastyka, którą dumnie pręży na czerwonej podkoszulce.

Jak oceniacie tego młodzieńca? Kompletny idiota? A może nieświadomy 23-latek, któremu należy współczuć?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no coz za jakis czas zdobedzie reklamodawcow to pewne.

nie bede powtarzal tego co pisalem juz w innym temacie . zacytuje tylko glaboka mysla Przema"

"Na dodatek wielkie firmy wypatrzyły zyski w owczym pędzie użytkowników Internetu i stworzyły m.in facebooka gdzie można się grupować i masowo tworzyć nicość.(...) Kiedyś internet był zbiorem rzeczy wartościowych, teraz internet staje się odbiciem lustrzanym przeciętnego człowieka, które to odbicie nie jest zbyt interesujące. Wszelkiego rodzaju wyszukiwarki nie podają nam treści według wartości, podają nam według ilości kliknięć. Nie jest ważne to co mądre, ważne jest to co popularne. "

www.przemo.org
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
M_J_G napisał:
Jak oceniacie tego młodzieńca? Kompletny idiota? A może nieświadomy 23-latek, któremu należy współczuć?

Napisałeś o tym dwa razy,wiec Ci odpowiem co myślę.
Ani to,ani to.
Po prostu koleżka nie trawi faszystowskich bzdur o czystości rasy i próbuje wku...wic zagorzałych w tej teorii idiotów
Przecież w tej ironi najbardziej obraza ich(faszystow)- on( czarnoskóry), nosząc ich święte godło
Ale to taka moja teoria co do niego.
Jest jeszcze taka dziwna sprawa,dlaczego jest takie oburzenie na swastykę noszona przez czarnoskórego(?!),a dzialaja jawnie faszystowske grupy i nikt tutaj o tym nie wspomnial .Dlatego ze on jest czarny?!
Naprawde dziwne...
Na tym forum niejednokrotnie byly objawy nietolerancji na tle rasowym czy etnicznym,czyli jawny faszyzm,i mało kto reagował
Sa typy co naprawde maja porąbane we łbach
wyborcza.pl/1,75478,3583086.html
wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,2807635.html
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,61085,3404868.html
wiadomosci.gazeta.pl/kraj/1,34309,4299213.html
wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35768,881395...i_Redwatch_info.html
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4041450.html
www.tokfm.pl/Tokfm/1,103454,7338226,Awan...nialym_Swiecie_.html
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,...antyislamskiego.html
jest tego mnóstwo w internecie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
i to...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
i to...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
i...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
no i to...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
i tak dalej...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Przepraszam za to zdjęcie wrażliwych,ale nie mogłam sie powstrzymać.
Chciałam nim podkreślić tępotę,debilizm i nie wiem jak to jeszcze nazwać...,tych co propagują dzisiaj,po tym wszystkim co się stało, te okrutne,niezrozumiałe poglądy...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Myślicie że na prawdę warto dyskutować o murzynie w koszulce ze swastyką?
Mam wrażenie że to właśnie jest reakcja której autor zdjęcia najbardziej oczekiwał. Jeżeli chciał wzbudzić reakcje kontrowersyjnym złożeniem faktów jak czarnoskóry i swastyka to w pełni mu się to udało. Jeżeli zaś ten gość na zdjęciu nosi koszulkę nie wiedząc co na niej jest to jest po prostu głupi. A po co zastanawiać się nad głupimi?
Jakiekolwiek antypatie, uprzedzenia i niechęci pomiędzy różnymi grupami społecznymi zawsze były i będą. Są tylko dowodem na to że mamy różne podejście do pewnych rzeczy natomiast ani wielkość ani agresywność ani też obojętność danej grupy nie sugeruje w żadnym stopniu słuszności idei.
Przecież to są prawdy znane od lat i nic nowego tutaj nie dodamy, obojętnie czy będziemy mówić o białych faszystach, ortodoksyjnych islamistach, Amiszach czy fanatykach Radia Maryja.
Co więcej, im większy o nich rozgłos tym lepiej dal samej grupy. W imię zasady: "nie ważne jak mówią dopóki mówią"...
Zgłoś wpis


Bliżej nas