Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Normalka?... - Holandia

Czytali temat:
Artur Dysretny (2151 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Ludzie, aż mną zatrzęsło!
Nie wiem, czy jestem nienormalna, ale takie sytuacje podnoszą mi ciśnienie.
A już durne komentarze bab - nie kobiet - w imię źle pojętej solidarności jajników, przyprawiają mnie o chęć czynów uznanych za karalne.
Tak już mam. Sorry.

www.tvn24.pl/2417966,12690,0,0,1,wideo.html
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Masz racje Viooltje
To jest wk....jące
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
A jeszcze dodam, ze ludzie powinni dostawać(lub nie dostawać) pozwolenia na posiadanie dzieci...
Na pewno nie byłoby mnie wtedy na świecie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wiedźma, na szczęście dla świata - jesteś
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
oo q...

Obserwuje sie caly czas ta kobiete..Jak czesto tam byla kurator?..Ja nie wiem jak czesto tam byla kurator..Pan mowi,ze obserwuje sie te kobiete caly czas - co Pan ma na mysli?No chociazby to,ze wczoraj prowadzone byly takie czynnosci...Wczoraj..?A czy byly wczesniej? Wczesniej rowniez..Jak czesto? Bardzo czesto..-Jak czesto? Bardzo czesto..-tzn? Bardzo czesto!...-Prosze sprecyzowac..-Bardzo czesto oznacza tak jak trzeba bylo wykonywac czynnosci ta kobieta byla obserwowana-No wiec jak czesto od pazdziernika byl tam kurator - to trzeba pytac kuratora...

...a tatusiek to kim jest? Niespelniony reporter ..brak wiekszego zaangazowania -tylko od pazdziernika filmy do internetu wrzuca Jak ma zamiar wygryzc Basie Kwarc to niestety musi sie bardziej skoncentrowac....
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
to bulwersujące ,gdybym ja był tym facetem z całą pewnościa ta "matka " zaginełaby w niewyjaśnionych okolicznosciach .Albo conajmniej normalnie wpieprzyłbym babie .Ładny dom Ładne piekło.


choc serce mam buddysty ,oczywiscie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ventje,

matka, która bije, wrzeszczy i wyzywa PIĘCIOLATKA od skur**synów jakoś Cię nie poruszyła? Zauważyłeś natomiast ojca, który robi COŚ w ramach prawa, a nie linczu. Inna rzecz, że prawo nie działa.
Nie działa też rozum. Ale to już typowe - brak empatii idzie w parze z niskim IQ, niestety.

Ark, wierzę! Na pewno bym nie zabiła, ale w inny sposób dała do zrozumienia, że jeśli to się nie skończy... hmmm...

Poza tym służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo dzieciaka dały d*py. Jedni nie widzą przestępstwa, inni reagują, jak reagują, czyli - jak zwykle.

Wściecz mnie dopada.
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
o zesz cisnienie mi skoczylo...

gdyby to moja ex tak sie zachowywala to bym ja chyba w kiblu podtopil

Ta pinda powinna zostac wykastrowana i pozbawiona praw rodzicielskich. Niestety prawo zawsze przyznaje opieke nad dziecmi kobietom.

Odnosnie dzialania polskich urzednikow, pracownikow socjalnych, policji i prokuratury to zastanawiam sie za co oni biora pieniadze. pani z GOPS to nawet do rybnego sie nie nadaje...
Zgłoś wpis
2 Posty
Rafal Dziewonski
(Eskimo)
Początkujacy
kobieta ma gleboko zaawansowana nerwice. spokojnie..w przyszlosci odpowie za swoje nieopanowanie. dzieciak straci do niej szacunek, bedzie odzywal sie do niej w ten sam sposob, od czasu do czasu podniesie na nia reke. gorzko zaplaci za swoja metode wychowawcza ...
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
anj napisał:
Ta pinda powinna zostac wykastrowana i pozbawiona praw rodzicielskich. Niestety prawo zawsze przyznaje opieke nad dziecmi kobietom.


Niestety(dla mnie) nie zawsze.Moja matka przegrała sprawy a ja musiałam mieszkać ze swoim porąbanym starym...
Niektórzy maja wpływy i pieniążki i wtedy nikogo nie obchodzi dobro dziecka
Zgłoś wpis


Bliżej nas