Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Aktualności z Polski. Z uśmiechem:). Albo i nie... - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Nie miałam pojęcia, że seks, jakkolwiek jest rozumiany może być "dobrem społecznym"...
Kultowy "Miś" nie daje rady wobec argumentacji KRRiTV.

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80354,...cia____300_tys_.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Swiat staje do gory nogami.......jeszcze troche a Polska cofnie sie calkowicie do sredniowiecza...w sumie to az tak daleko nie ma....
Pozdrowionka
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Malutka, w średniowieczu tkwimy nadal, zważywszy, że normy społeczne kojarzone są w Polsce z normami katolickimi. I to z tymi sprzed wieków.
Wcale nie twierdzę, że NALEŻY wypuszczać się na wszystkie strony, ale jak ktoś lubi?...
Dlaczego jakaś instytucja publiczna, na której czele stoi osoba o morale i poglądach proboszcza, ma decydować i KARAĆ(!) media za pokazywanie rzeczywistości?
Pomijając wszystko inne, naprawdę rozwaliła mnie argumentacja
Parafrazując: "bójcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny..." kiedy jakaś instancja zajrzy Wam pod kołdrę i policzy ile razy i z kim.
Oczywiście w ramach ochrony dobra społecznego, czy tam publicznego, jak kto woli.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ech...szkoda gadac...
Viooltje,pod moja koldre zaglada tylko kot czasami jak szuka miejsca do spania zadna inna instancja takiego prawa miec nie bedzie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Maluda, no coś Ty, tylko kot?!...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ciociu Violu...tylko kot moze mi ewentualnie policzyc ile razy i z kim....tylko nie wiem czy to zrobi w ramach dbania o pania czy o siebie
Zgłoś wpis


Bliżej nas