Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pedofile - Holandia

Czytali temat:
Rafał Jaroszewski (713 niezalogowanych)

()
Początkujacy
historia o pedofilach po sąsiedzku......

Moja mala rodzinna miejscowosc ,,,rodzina ,5 dzieci, maly domek ,coniedzielne pielgrzymki do kosciola ,,,babci struszeczki z dzieciakami , ,,,Matka niegdys piekna kobieta,zajechana przez biede i zycie na skraju nedzy ,,,uroda uleciala kilka lat temu,,,wraz z mlodoscia i nadzieja na inne lepsze zycie,,,,Ojciec alkoholik ale udaje swietoszka,,,pierniecie przez wydecie ,,jaki to on kulturalny,,,dzien dobry ,,klaniamy sie w pas,,,srutu tutu,,,Kiedys wspomnialam mojej sasiadce ze jest dupkiem, to mnie zjechala ,ze sie czepiam,,,,W domuPAN MAZ agresywny ,potrafil lunac zonie ,,, bo zupa byla za slona,,,,, a ta kryje ,ze walnela sie drzwiami,,,,,niezdara chyba ,,albo ciezkie drzwi ,bo siniak kryl siniak,,,,

,,no ale, to nie o tym,,,,

czytaj wiec dalej.....

pewne wiosenne popoludnie ,,,
Zona wychodzi z domu,wybiera sie do miasta po zakupy ,bo dostala zapomoge z gminy,,, w drodze okazuje sie, ze zapomniala portfela,,,wiec wraca,,,,, wchodzi do swojego malego domu ,,,,,,,

i co widzi ;
SZOK
jej wieloletni maz gwalci ich 15letnia corke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ot historyjka z zycia,!!!!!
,,zamkneli dupka dostal wyrok na kilka lat ,okazalo sie ze gwalcil jeszcze mlodsze corki ,,matka nic (OCZYWISCIE )nie iwiedziala,ani sasiedzi ,ani szkola,,,bo to takie dziwne ,zamkniete w sobie dziecie byly,,,,,,,
,i co dalej.................................. dziwnym zbiegiem okolicznosci PAN MAZ wyszedl po dwóch latach ........
to sie nazywa sprawiedliwosc naszej wladzy

a dziewczyny ,,dalej dziwnie zamkniete w sobie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Yyyyyy...i co wnosi ten post,tudzież te info?
Oczekujesz czegoś?Nie rozumiem...
Mamy zacząc naprawiać świat?Czy jak?
Rozwin myśl postu.....
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Szok faktycznie.Po odbyciu kary nałożony powinien być zakaz zbliżania sie na okresloną odległość(tak jak jest to w stanach)poza tym kastracja chemiczna żeby nigdy więcej nie był w stanie tego zrobić.Taka sytuacja napewno jest bardzo skomplikowana,agresja u niego powoduje napewno paraliżujący strach przed jakimkolwiek działaniem żeby wyjść z takiej sytuacji. Dochodzi do tego wsyd i obawy co potem.
Zgłoś wpis
1 Post
dawid qwerty
(dawidqwerty)
Początkujacy
jestem osoba 100% heterosexualna ale pedofila bym zruchal bez zadnych wyrzutow,oczywiscie butelka od 5litrowego szampana w odbyt,pier.... kur... zboczone co dzieci ich podniecaja,wymiotowac mi sie chce jak tylko o nich pomysle
Zgłoś wpis


Bliżej nas