Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

seks za Iphona 4 - Holandia

Czytali temat:
Persefona12 (523 niezalogowanych)

()
Początkujacy
no jak twardziele ? ktorego stac na Iphone 4

znajdz-prace.nl/ogloszenie/2096/Noc-ze-m...mian-za-Iphone%27a-4


bystrym, mniej bystrym , i Viooltje chce tylko powiedziec ze to nie moje ogloszenie.

mam Iphone 4.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ta niezla sciema na ip4 jej nie stac, ale na nowe cycki ja stac tak. Za taki rozmiar to musiala troche wylozyc

p.s ktos sobie jaja robi lub sprawdza teren pod zabawe w sponsoring no i na pewno dobrze sie przy tym bawi pozdro
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hahahaha......przynajmniej szczera dziewczyna jest tylko zeby sie nie okazalo,ze ta noc nie byla warta ip4a czy sciema czy nie ...to odpowiedz beda znali ci,ktorzy zdecyduja sie na zakup ip4

Milego
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Hahahaha......przynajmniej szczera dziewczyna jest tylko zeby sie nie okazalo,ze ta noc nie byla warta ip4a czy sciema czy nie ...to odpowiedz beda znali ci,ktorzy zdecyduja sie na zakup ip4

Milego


Malutka a jaka masz pewnosc ze to dziewczyna moze brakuje kasy na ostatni najwazniejszy zabieg
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Z tego typu ogloszeniami nigdy pewnosci nie ma....przekonaja sie ci,ktorzy skorzystaja Poza tym zycie nie wystawia gwarancji na nic
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Dla mnie to ona wyglada na łamerykanke
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wydaje mi sie ze to ex chlopak dziewczyny umiescil jej zdjecia i napisal co napisal aby ja upokorzyc ale to tylko moje zdanie
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Według mnie jest to sposób promocji ,chyba dość nowej stronki ,w ten sposób każdy wejdzie żeby z ciekawosci zobaczyć ogłoszenie,a przy okazji strone internetową.Ja też wszedłem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZIBI L napisał:
Według mnie jest to sposób promocji ,chyba dość nowej stronki ,w ten sposób każdy wejdzie żeby z ciekawosci zobaczyć ogłoszenie,a przy okazji strone internetową.Ja też wszedłem

Zibi o tym samym pomyślałem, bo siedziałem nieco w SEO ale mowie sobie
"a co się będę odzywał" i znów będę bee
Zgłoś wpis


Bliżej nas