Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:

Co do zdjęć - adres podał?

Za duzo masła "żresz" ciotka,skleroza sie pognębia..hihihihihi..podawałem
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
sapeer napisał:
MOJA INTENCJA NIE JEST OBRAZAC KOGO KOLWIEK ALE PORUSZYC ROZMOWE TROCHE SZERZEJ

CALY SZACUNEK DO KOBIET, PAN SPRZATACZEK KTORE PEWNIE TERAZ ZAPIERDZIELAJA CIESKO ZARABIAJAC PIENIAZKI .. BY POPRAWIC SWOJ BYT ,CHYLE CZOLA
SAM MAM NIE LEPIEJ



Rany!!!! To ty też pracujesz jako SPRZĄTACZKA, zadajesz się z ciapatymi no i nie masz łatwo

To jest moja interpretacja interpretacji
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jeszcze raz bardzo prosze PSY I KOTA Malutkiej nie mieszajcie w te dyskusje , ich srodowisko zinterpretowalo ten temat jako nie warty nawet strzykniecia uchem (a juz tym chorym zwlaszcza)
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Czlowiek uczy sie cale zycie , wyciagnalem z tego materialu jakze cenne wnioski,
po pierwsze ..wszystkie Jozki to fajne chlopaki,
po drugie...utwor "Jozek nie daruje ci tej nocy " Bajmu, nie dotyczyl slynneg ciesli ,
po trzecie...zawsze wolalem psy od kotow czy tez panter.



1. Też tak myślę!
2. Nie dotyczył, dotyczył Pantery
3. Ja też!

Podpadlim Malutkiej. Auć!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
BZIQ napisał:

Za duzo masła "żresz" ciotka,skleroza sie pognębia..hihihihihi..podawałem


Rzucam... masło.
Dawaj jeszcze raz
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
Jeszcze raz bardzo prosze PSY I KOTA Malutkiej nie mieszajcie w te dyskusje , ich srodowisko zinterpretowalo ten temat jako nie warty nawet strzykniecia uchem (a juz tym chorym zwlaszcza)

Myślę, że interpretacja tego środowiska byłaby najbliższa wykreowanej tu "rzeczywistości".
Bo mają to serdecznie... pod ogonem .
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:

Dawaj jeszcze raz

Skoro nick jest jaki jest...To i e-mail musi też byc "normalny"...
bziku34@pochta.ru
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dobry wieczorek

A przepraszam ze sie w trace, bo tu taki temat od lat ciagle ten sam jesli chodzi o te panie ktore z tymi ciapatymi brazowymi sie zadaja to dla mnie moga brac dwoch na raz niech na zdrowie im bedzie te psychiczne tez

Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas