Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Tak naprawde mysla o nas Holendrzy (tfu!). - Holandia

2 Posty
Robert Adamczyk
(Robert)
Początkujacy
Czy jest sens zostawac w tym po....nym kraju, skoro wiadomo jak oni nas traktuja i co o nas mysla. Nie oszukujmy sie!

wiadomosci.onet.pl/swiat/antypolska-kamp...79638,wiadomosc.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale zajebisty temat, zauwazylm pewna tendencje , ze codziennie ktos nowy uzala sie nad swoimi kompleksami.

Robert odpowiedz jest banalnie prosta:
JEZELI CZUJESZ SIE HOLOTA TO LEPIEJ WYJEDZ, JEZELI NIE TO ZOSTAN W TYM PIEKNYM KRAJU.
Zycze trafnej samooceny.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sposób w jaki Cie traktuja Holendrzy zależy tez troche i od Ciebie.
Myslę że tak naprawdę opinia Holendrów na temat Polaków jest tak samo zróżnicowana jak i Polaków o Holendrach.
Zrób coś żeby przestano patrzec na Ciebie przez pryzmat pochodzenia a zaczęto zauważać ze wzgledu na to co i jak robisz.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
A ja mam w dupie co tam wypisują. Robie swoje i już. My na nich tez wypisujemy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ogolnikowy artykul,ktory w jakis dziwny sposob mnie nie dotyczy ot i tyle

Adamm,wybacz,ale powtorze za Toba...trafnej samooceny zyczyc trzeba
Zgłoś wpis
2 Posty
Robert Adamczyk
(Robert)
Początkujacy
Wiecie, absolutnie nie pisze tego personalnie, ale kampania antypolska najbardziej dotyka tych, ktorzy sa inteligentni i nie przyjechali do nl po to by codziennie upalac sie trawa do nieprzytomnosci i pozniej naodstawiac dziwnych halasliwych numerow. Niedawno pewien Polak (kuzyn kolegi, z ktorym pracuję) wyciagnal starszego Holendra z mieszkania, w ktorym zapruszyl sie ogien... nic i nigdzie tym nie wspomniano, lecz gdy cos niechlubnego wyniknie z poczynan naszych rodakow zaraz pisza o tym w gazetach. Napisalem na forum gdyz to najbardziej mnie ruszylo, ze chlopak zostal pominiety przez media, bo jest z Polski, tym bardziej ze byl o tym artykul w lokalnej gazecie.Tak wiec chodzi mi o to , ze na nasza opinie pracuje garstka niedorostkow, a my jestesmy po prostu zaszufladkowani...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Antypolski nastroj w Holandii? Przyklejam ciekawe 'zdanie' (cytat z innego forum) bylego Polskiego expata na ten temat:

"Holandia to kraj wielokulturowy, mieszkają tam przedstawiciele ogromu narodowości i trzeba mieć naprawdę wielki kompleks bycia Polakiem, żeby doszukać się jakichś antypolskich zachowań.
Ale ktoś, kto potrzebuje czuć się tłamszony, znajdzie pretekst do tego niezależnie od miejsca i czasu."


Moim zdaniem facet sensownie opisal sprawe jak jest.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
mgh napisał:
Antypolski nastroj w Holandii? Przyklejam ciekawe 'zdanie' (cytat z innego forum) bylego Polskiego expata na ten temat:

"Holandia to kraj wielokulturowy, mieszkają tam przedstawiciele ogromu narodowości i trzeba mieć naprawdę wielki kompleks bycia Polakiem, żeby doszukać się jakichś antypolskich zachowań.
Ale ktoś, kto potrzebuje czuć się tłamszony, znajdzie pretekst do tego niezależnie od miejsca i czasu."


Moim zdaniem facet sensownie opisal sprawe jak jest.


Jak najbardziej sensownie.
W ogóle cieszy, że są ludzie, którzy myślą i tacy, którzy i myślą i jeszcze na forum zaglądają!
Mgh, to nie tylko do Ciebie hoor.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Do mnie nie doszly zadne antypolskie akcje jeszcze / nie mam zadnych problemow jako Polka.
Fakt, mieszkam troche na zapupiu a i blisko lasu , pewnie dlatego nie dotarlo jeszcze.

a na bardziej powaznie- ja nie mam zupelnie zadnych problemow z Holendrami ze wzgledu na pochodzenie moje.

pozdrawiam i zycze mimo wszystko usmiechu i fajnego lata
Zgłoś wpis


Bliżej nas