Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Prowadzenie się i moralność polskich sprzątaczek - Holandia

Czytali temat:
Piotr Malach Antek . (9924 niezalogowanych)

()
Początkujacy
w Holandii.Ile procent polskich sprzątaczek pracujących w Nl , które pozostawiły w Polsce mężów, narzeczonych,chłopaków jest im wierna a ile przyprawia im rogi?Myślę,że jakieś 75% przyprawia rogi swoim facetom pozostawionym w kraju.Moje spostrzeżenia oparłem na gronie kilkunastu sprzątaczkach i oczywiście nie jest to standard.
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
hihihi dobre
widac autan, ze bardzo chcesz rozruszac forum
a teraz powiedz kto ciebie tak bardzo skrzywdzil?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
sprzątaczka
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Autan
proponuje Tobie jak i Tobie podobnym, popracowanie nad poczuciem własnej wartosci...tudziez mięsni .
3mam kciuki .
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Ciekawe jak to obliczyłeś,zakładając że znasz 10 pań jakieś 75% to 7 i pół jakieś ułamki mi wychodzą chyba że znasz 100 pań jeszcze jedno pytanie się nasuwa: jak to sprawdzasz jakieś kamerki a może śledzisz te panie
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
autan mial 10 kochanek. 7 Go zdradzilo z ciepatymi 2 z kolegami z pracy 1 z czarnym.
Pytanie: co zostalo autanowi ?
A: wrocic do zony
B: wizyta u specjalisty
C: masturbacja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jak się napiją to się same chwalą Ale o alkoholu i polskich sprzątaczkach będzie jutro wątek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mięśni to lepiej nie będę ćwiczył, bo kojarzy mi się to z ograniczonymi umysłowo napakowanymi sterydami koksiarzami.Ale dziękuję za miłe słowa
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
autan napisał:
jak się napiją to się same chwalą Ale o alkoholu i polskich sprzątaczkach będzie jutro wątek


a czym sie tu chwalic?
fajne "kolezanki" masz...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Ciekawe w jaki sposob Autan zarabia na chleb...czy alkohol
i jak sie prowadzi...
Zgłoś wpis


Bliżej nas