Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Piotr Malach Antek . (9937 niezalogowanych)
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
No wlasnie ta werbacja nie istnieje, nawet w linku podanym przez Ciebie, dlatego tak mnie to dręczy i męczy...
co do przyszlem, przyszedlem, to spotkalam sie z opinią, ze obydwie formy poprawne, mi osobiscie ta pierwsza bardziej sie podoba.
A...i ta ironia jeszcze Skorpiony /I am/ mają ironie we krwi, i to jest dopiero ironia ironii
Wódka BZIQ... kiedy to bylo... ale jakby ktos ochote na winko jakies mial, to jestem za
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nieznize sie do twojego poziomu i nieskomentuje tego,Powodzenia Dziewczyno
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niepoinformowali cie ze dziewczyna u mnie bedzie mieszkac za darmo,???

I niebedzie musiala jebac jak ty za 1000,iles-mies
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Widzę mój wątek cieszy się dużym zainteresowaniem Nie dziwię się, wiedziałem,że tak będzie Jak to mówią "Uderz w stół a nożyce się odezwą".Pozdrawiam swoich fanów jak i wszystkich uczestników forum i obiecuję,że niedługo znowu rzucę jakiś super wątek, który będzie cieszył się taką popularnością jak ten a może nawet większą Już mam pewien pomysł
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kurna, autan, co ty bredzisz?...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Miej jakas klase !!! i niepisz swoich zalow na forum -forum nie dotych celow slozy-zal sie na priva.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
,,W bardzo wielkiej glowie plywal maly mozg
starczal ledwie tylko by zrozumiec kilka slow,,
Tak mi sie zanucilo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
autan napisał:
Widzę mój wątek cieszy się dużym zainteresowaniem Nie dziwię się, wiedziałem,że tak będzie Jak to mówią "Uderz w stół a nożyce się odezwą".Pozdrawiam swoich fanów jak i wszystkich uczestników forum i obiecuję,że niedługo znowu rzucę jakiś super wątek, który będzie cieszył się taką popularnością jak ten a może nawet większą Już mam pewien pomysł

..nie no w tym przypadku Konon poczulby sie malym pionem...
Zgłoś wpis
6 Postów
anastazja :)
(zabieganazoska)
Początkujacy
ale tu jest weselej
i wiesz co? jak bym musiala pracowac... tzn. jesli mialabym wybierac miedzy np. spraztaniem kibli za 1000e a codziennym ogladaniem twojej niewyjsciowej twarzyczki- wybralabum kible
"wole stary rower bez siodla"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je napisał:
No wlasnie ta werbacja nie istnieje, nawet w linku podanym przez Ciebie, dlatego tak mnie to dręczy i męczy...
co do przyszlem, przyszedlem, to spotkalam sie z opinią, ze obydwie formy poprawne, mi osobiscie ta pierwsza bardziej sie podoba.
A...i ta ironia jeszcze Skorpiony /I am/ mają ironie we krwi, i to jest dopiero ironia ironii
Wódka BZIQ... kiedy to bylo... ale jakby ktos ochote na winko jakies mial, to jestem za


Wiesz co Schatje,z ta werbacja to sama tu wyskoczylas...Slowo nieistniejace w slowniku jezyka polskiego.Jest werbunek,jak juz....A co do form czasownikow,to moze zamiast sugerowac sie opinia niedoksztalconych,zasiegnij opini polonisty...jakiegokolwiek.Ewentualnie sprawdz w slowniku na necie ,jezeli nie posiadasz w formie ksiazkowejNie ma poprawnej formy przyszlem,poszlem itd.

Milego weekendu
Zgłoś wpis


Bliżej nas