Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

37 mandatow od kwietnia . - Holandia

551 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...37 przypadkow przekroczenia predkosci od kwietnia... A pewnie firma solidna -klient zawsze na czas..Tego juz w raporcie nie zamiescili..Ehh ..jak zwykle niedomowienia....I znowu Wysoki Moderator ma kooope roboty na forum...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ventje napisał:
...37 przypadkow przekroczenia predkosci od kwietnia... A pewnie firma solidna -klient zawsze na czas..Tego juz w raporcie nie zamiescili..Ehh ..jak zwykle niedomowienia....I znowu Wysoki Moderator ma kooope roboty na forum...

moderator to ma kope chyba w spodniach, niedaleko miejsca gdzie ma to forum
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
9100 euro własciciel to sie zdziwił
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..taki obrot w przeciagu 3 mcy nie przysnil mu sie nawet zanim jeszcze prawo jazdy wyrobil
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
w ciagu jednego dnia mozna nawalic mandatow hehe wiem cos na ten temat mialem do zaplaty ponad 15 tys zlotych fajnie sie jezdzilo ale gozej bylo oddac to kase a teraz to pier...e jezdze przepisowo szkoda latac dziure w budzecie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
marek_ams napisał:


moderator to ma kope chyba w spodniach, niedaleko miejsca gdzie ma to forum


Howgh!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jeśli gość go odbierze będzie to cholernie drogocenny bus .
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
Ja w Hollandii dostałem tylko jeden mandat za przekroczenie prędkości - 280 e i skutecznie mnie to spowolniło (myslałem że to dużo)
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Na poczatku powiem ze nie atakuje ciebie Ark.

Ale dziwne troche ludzie zwalniaja bo dostali wyzszy mandat za predkosc , klka stowek ale nie slyszalam nikogo kto by powiedzial zwolnilem bo zycie/zdrowie ludzkie jest wiecej warte.
Nikt sie nie zastanowil jakie moga byc konsekwencje szybkiej jazdy.

Ja sama bylam w 2005 roku swiatkiem smiertelnego wypadku .Ofiara wypadku zmarla mi na kolanach . Mlody chlopak wracal 23.12.2005 do domu zobaczyc synka ktory mu sie wlasnie urodzil dzien wczesniej i do rodziny . Chlopak mial niecale 22 lata. Bylo to w Koninie .
Chlopak nie mial w ninm zadnej winy , ktos komu sier spieszylo wjechal na czolowke w jego auto.
Zgłoś wpis


Bliżej nas