Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
To ze mieszkam za granicą-nie oznacz że bede sie integrował z każdą nacją zamieszkującą dany teren.Mieszkam w Holandii a jestem i bd Polakiem nie Holendrem.......
EDIT:
Dobrze napisane,kolek lub kołek jak tu co niektórzy wytykają buhahahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panowie !!



Czołem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To lepsze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.

cos ty synku!wspomnienia to chyba ty masz i tak ci sie podobalo ze sie zakochales
mieszkam w belgii 14 lat synku i nie przyjechalem tu jak holandia rynek otworzyla na zmywak jak ty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
mareks_ams napisał:
kolek napisał:
dla mnie to wy nawet dupy brudasom mozecie dawac zamiast polek
ale nie mieszajcie w ten proceder innych


Nie wiem czy masz stary jakies bolesne wspomnienia z pod holenderskiego prysznica ale widze ze wpadles tu do NL na chwile, popracujesz chwile i nawet nikt nie zauwazy ze zniknales bo co ty soba reprezentujesz...poziom z pod budki z piwem na blokowisku. I z czym do ludzi. Mieszkasz tu to zachowuj sie jak czlowiek a nie stereotypowy sluchacz radia co ma ryja.

cos ty synku!wspomnienia to chyba ty masz i tak ci sie podobalo ze sie zakochales
mieszkam w belgii 14 lat synku i nie przyjechalem tu jak holandia rynek otworzyla na zmywak jak ty


Czlowieku takiego buraka jak ty to bym nawet na zmywak nie przyjal
A mieszkam w NL od 1992, a ty czym sie tu chwalisz??? Ze przyjechales burakiem i po 14 latach nie nastapil zaden progres niestety...ja tu nawet widze regresje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Heh...Taka mentalność ludzka,ktoś ma odmienne zdanie to wali się krytykę na łeb że poezja...No i te krytykowanie i uszczypliwe wytykanie błędów i potknięć jak to robi np.pan mareks_ams...Zapytuje o nick czy to kołek czy kolek-ironicznie pyta czy ktoś wie jak zrobić <ł> a tu proszę:
-wpadles
-jakies
-widze
-soba
-sie
-czlowiek
-sluchacz
Podpowiedzieć jak zrobić ę/ó/ą/ś/ć/ż/ź/ń/ł?
Nie wspomnę już o tym paskudnym z pod...Może i to jest etymologicznie poprawne;lecz zgodnie z zasadami nowszej ortografii-piszemy spod.Więc nie wytykajmy komuś czegoś-z czymś sami mamy problemy
To tak tylko,nie odbiegajmy od tematu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotras72 napisał:
Heh...Taka mentalność ludzka,ktoś ma odmienne zdanie to wali się krytykę na łeb że poezja...No i te krytykowanie i uszczypliwe wytykanie błędów i potknięć jak to robi np.pan mareks_ams...Zapytuje o nick czy to kołek czy kolek-ironicznie pyta czy ktoś wie jak zrobić <ł> a tu proszę:
-wpadles
-jakies
-widze
-soba
-sie
-czlowiek
-sluchacz
Podpowiedzieć jak zrobić ę/ó/ą/ś/ć/ż/ź/ń/ł?
Nie wspomnę już o tym paskudnym z pod...Może i to jest etymologicznie poprawne;lecz zgodnie z zasadami nowszej ortografii-piszemy spod.Więc nie wytykajmy komuś czegoś-z czymś sami mamy problemy
To tak tylko,nie odbiegajmy od tematu


Moze wczytaj sie bardziej w tresc bo juz za stary jestem zeby mi ktos bledy podkreslal. I masz racje. Nie odbiegaj od tematu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aaaaa widzisz....Ironicznie wytknac komus błąd to ok,ale gdy samemu sie robi i nie widzi to cacy..
Po drugie twierdzisz że mieszkasz 14 lat w Holandii i piszesz:
i jesli zyjesz juz w tym kraju to zachowuj sie jak europejczyk
Brawo,brawo....Skoro tak wygląda Europeizacja/integracja aby uzywać słów:
-buraku
-słoma z butów wyłazi
itd.To winszuję.Normalnie jestem pod wielkim wrażeniem,mieszkam tu "dopiero" 7 lat i widzę że muszę się sporo nauczyć
Co do odbiegania od tematu-narazie jest zastój w temacie to próbuję się Europeizować (chyba dobrze napisałem to słowo,co?)
No ale skoro jesteś już za stary żeby Ci błedy podkreślał,trudno...Nie moja wina ze nikt Cie ogłady w młodości nie nauczył.Na "starość" już nie da chyba...
I zgodnie z zasadą-nie polemizuj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem;kończę tę miła wymianę zdań z Panem,panie mareks_ams
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to jest marus twoja integracja!!!!!!!
ciekawe kto kogo zintegruje
Zgłoś wpis


Bliżej nas