Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

nie dajmy sie - Holandia

1 Post
franciszek lolek
(fbborat)
Początkujacy
czytalem dzisiaj artykol gazety wyborczej o tym co mysli holenderski minister o polakach wiecie co nie wiem czym mu sie zasluzylismy az tak bardzo ale ja wam powiem co o nim mysle, pierdolony wiatrak bez szkoly i kultury a po drugie jestem ciekawy czy przyjedzie na euro do polski,bracia i siostry zjednoczmy sie razem i niedajmy sie ponizac trzeba zgniesc holendra jak karalucha sam osobiscie tego dopilnuje w polsce zeby pamietali do konca swoich dni
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
fbborat napisał:
czytalem dzisiaj artykol gazety wyborczej o tym co mysli holenderski minister o polakach wiecie co nie wiem czym mu sie zasluzylismy az tak bardzo ale ja wam powiem co o nim mysle, pierdolony wiatrak bez szkoly i kultury a po drugie jestem ciekawy czy przyjedzie na euro do polski,bracia i siostry zjednoczmy sie razem i niedajmy sie ponizac trzeba zgniesc holendra jak karalucha sam osobiscie tego dopilnuje w polsce zeby pamietali do konca swoich dni

Facet ty nawet nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. To tak jakby holenderscy politycy przejmowali sie tym co mówi jakiś rydzyk. Mieszkam tu 20 lat i nie doświadczyłem wrogich zachowań ze strony Holendrów. Zaznaczam ze nie wypowiadam się na temat marokancow czy turkow z holenderskim paszportem. Jedyne co przez ciebie przemawia to zaściankowa
mentalność kibola.
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
Zaznaczam ze nie wypowiadam się na temat marokancow czy turkow z holenderskim paszportem. Jedyne co przez ciebie przemawia to zaściankowa
mentalność kibola.

zgadzam sie z tym bo tylko siedza i nic nie robia na socjalu wala pozniej posciemniaja w pracy i dalej to samo.
jednym słowem brak słów szkoda pisać
Zgłoś wpis


Bliżej nas