Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Tak naprawdę na kaca nic nie pomaga trzeba go po prostu odchorować albo myśleć przed... A środki przyśpieszające wydalanie alkoholu powodują 2kace a nie jeden
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Mnie raz suszyło i wpadłem do kuchni a tam woda z pod ogórków
Nie przyjęła się...
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
kolega mi mówił że na kaca jest dobry sok z pomidorów mnie by cofnęło jak nic a na kaca jest dobrze poprawić hehe
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Eeee tam, "bo pić to trzeba umić".
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Viooltje ale też jest ważne co się pije. Jak jeszcze pomiesza to kara rano murowana. Ja to bardzo lubię gruszkówke albo śliwkę własnej produkcji. Super się pije a i nie ma takich skutków rano... Do tego górskie powietrze oj już niedługo
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Eeee tam, "bo pić to trzeba umić".
czyli jak??
powiedz powiedz!!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Na kaca jest najlepsze powietrze z materaca
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bziq, powietrze z materaca pomaga, jak się na takim materacu (z powietrzem) polegnie w odpowiednim momencie i na odpowiedni czasokres.

Mario, górskie powietrze, morskie powietrze, bryza ze śmietniska, nieważne, jak za dużo to nic nie pomoże. Trzeba po prostu przeżyć.
A co, łogórecki zaatakowały?

Ediee, nikt jeszcze nie wynalazł uniwersalnej metody, Nobla temu, kto wynajdzie!

Zaprzyjaźniony lekarz zażywał: dożylnie glukozę, bo cukier przyspiesza rozkład C2H5OH, witaminki B i C oraz magnez. Zamiast glukozy można zjeść coś słodkiego.
Tylko nie każdy "wczorajszy" może wtedy coś przełknąć.
Albo polecany przez Zibiego 2KC, ale trzeba brać w dzień imprezy, bo "po" już niewiele pomoże.

W sumie lepiej zapobiegać niż leczyć, ale jak to słowiańskiej duszy przetłumaczyć?...
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Na kaca jest najlepsze powietrze z pompki od materaca

Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
czyli nie pic najlepiej
ani kropli tylko soczki,cola, herpabtki, kawki itp

Zgłoś wpis


Bliżej nas