Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kobiety które wykonują męskie zawody - Holandia

107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Jakie zawody potocznie mówiąc (typowo męskie) znacie które wykonują kobiety. Bardzo bym prosił o tematy z życia. A założyłem ten wątek ponieważ do naszego zakładu szef przyjął praktykantkę z Austrii i nic by nie było dziwnego tylko że ona pracuje na frezarce. Belgowie w szoku pierwszy raz widzą żeby kobieta pracowała na obrabiarce do metalu.
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Ja znam dziewczyne ktora pracowala na budowie kladla sztuke A czy dalej to robi to niewiem.
A ja pracowalam na szczaplarkach, to tez chyba bardziej meska praca, poruszalam sie malym gownem w ta i nazat Wiecej sie kaw opilam niz z paletami najezdzilam, czasami baczki robilam z nudow juz tam nie robie, mam inna prace teraz.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Kierowca ciezarowki , dystrybucja nocna ( kurierska) ,auto handel/sprzedarz ( w puzniejsze fazie wlasna firma ) , mechanik/czka , spawaczka .
Bardzo dobra znajoma wykonywala pierwsze 3 . A szwagierka pracuje w firmie swojego meza i jest mechanikiem i spawaczem .
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Powiem wam szczerze ze podziwiam takie kobiety, bo takie kobiety poradza sobie same bez proszenia sie o cos faceta, fajnie jest byc nieuzaleznionym/na
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Gekke Marcia napisał:
fajnie jest byc nieuzaleznionym/na
Natuurlijk ! (chociaz znam i dosc przyjemne uzaleznienia )
Fajnie wszystko moc samemu, co nie znaczy ze ja nawet gdybym tak umiala ,ze wszystko sama bym robila. Fajnie miec mozliwosc wyboru.Wg mnie oczywiscie.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Facetowi trzeba pozwolic się wykazać, aby mógł czuć sie podziwiany, czyz nie ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je napisał:
Facetowi trzeba pozwolic się wykazać, aby mógł czuć sie podziwiany, czyz nie ?

yyyy mnie intryguja kobiety ktore mozna podziwiac za to co umieja

pozdro Schat
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Chcesz przez to powiedziec Mirek, ze nie lubisz byc podziwiany? przez kobiety?
Zgłoś wpis
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
Ediee,
a o jakich uzaleznieniach teraz myslisz co??? no i oczywiscie ze nawet jak bym wszystko umiala to moj facet by o tym nie wiedzial
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Gekke Marcia napisał:
Ediee,
a o jakich uzaleznieniach teraz myslisz co???


o tych heel erg lekker, niekoniecznie ongezond
Zgłoś wpis


Bliżej nas