Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Aurelia Hejnowska Wojtek Ko Tomasz1704 Kluck (5235 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
Adamm ne ta niewiedza nawet cieszy , paznokci nigdy nie obgryzalam a na bezsenosc nie moge nazekac.
........Zagladanie do czyjegos portfela jest twoim hobby?........
Hobby nie ale praca i moze nie bezposrednio do portwela ale w finanse .
.....A moze zazdrosc przez ciebie przemawia?.....
Zazdrosc ? czego tej nie wiedzy czy moze czegos innego ?
Jezeli komus sie lepiej powodzi to bardzo dobrze i sie ciesze ze komus sie tak dobrze powodzi gdziekolwiek to mialo by miejsce .
Co do "odpalu "to wiem jakie ma to autotje i wcale takie och-ach nie robi .
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Baileys napisał:

........Zagladanie do czyjegos portfela jest twoim hobby?........
Hobby nie ale praca i moze nie bezposrednio do portwela ale w finanse .
.


a tym, ktorzy o to nie prosza to tak z hobby czy powolania zagladasz?
czujesz sie odpowiedzialna za ?
praca?
tak wybierasz sobie werk-/opdrachtgevers sama?
sa ci za to wdzieczni?
bemoeial z natury?
brak innych zainteresowan?
a pieski?
moze wystarczy pojsc na dobry spacer z 4 nogami, na ktorych sie dobra kase zarabia, rozluznic, zrelaxowac?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ty kobieto piep.. 3 x 3 jak zwykle .
......bemoeial z natury?
brak innych zainteresowan?
a pieski?
moze wystarczy pojsc na dobry spacer z 4 nogami, na ktorych sie dobra kase zarabia, rozluznic, zrelaxowac?....
Sama o sobie piszesz ? bo jak patrze to chyba nie ma juz zadnego tematu gdzie nie wtracilas swoich 5 groszy , ale zebys jeszcze wiedziala o czym pleciesz i sama potrafila seibie zrozumiec to bylo by ok , ale z siebie klauna zrobic zeby tylko miec cos do roboty /gadania
zalosne ......
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
.....a tym, ktorzy o to nie prosza to tak z hobby czy powolania zagladasz?... a czy ja tobie zagladalam do portfela ??
wypowiedzialam sie na temat o ktorym ty nie masz zielonego pojecia i podalam cene takiego "autotje "reszta wypowiedzi byla ironiczna .
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
klaun, add, borderline, zalosna?
cos jeszcze?
ale Ty mnie znasz , tjonge jonge
a dlaczego mam swoje 5 gr gdzies wciskac? to moja kasa
sama zdecyduje
pozdrawiam serdecznie
i welterusten
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Baileys napisał:
Ty kobieto piep.. 3 x 3 jak zwykle .

tak jestem kobieta i sie piep..ale nie na forum
juz lepiej w autotje
skad Ty masz pojecie na jakie tematy ja mam zielone, niebieskie czy czerwone pojecia?
taki znachor alleswiedzaca/ ksiegowa naraz jestes?
ale maja twoje klanten z Toba dobrze?
tak na 5 lat do przodu obliczasz?wow!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
3x3 to jest 9
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Blondyn napisał:
3x3 to jest 9

dodajac 60 dopiero robi sie fajnie..
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No tak...można się było tego spodziewać. Inteligencja i zrozumienie poruszanego tematu zdają się mieć tu różny poziom. Wtrącenia językowe..cudowwwwne..przypominają dorobinę zdolności językowe tak do niedawna lubianych i poważanych sióstr, noszących dumne nazwisko Krupa.

NIE PAMIĘTA WÓŁ JAK CIELĘCIEM BUŁ!!!


Drodzy, nasakujecie na siebei wzajemnie zamiast podejść do tematu z odrobiną żartu czy ironii..to by pewnie sprawiło że każde wejście na MN kojarzyło by się z waflem na twarzy i śmiechawą..

NIE!! Zachowajmy powagę i rozprawiajmy jak szlachta w XVII wieku komu sprzedać kraj???
To właśnie dziś śmieszy mnie
Naskakujecie na siebie bo ktoś idąc lub ba..jadąc na zakupy ma więcej bilonu na wózek do wyboru... (no jak to może być że stoi ta baba/dziad pod aldikiem i wybiera 3 minuty z portfela drobne na wózek blokując kolejkę)???!!!

Może i Majowie mieli odrobinę racji planując nam koniec epoki na przyszły rok..kiedy już odsetek ludzi kojarzących święta (akurat dla nas..może oni obchodzili wtedy urodziny bogów) z dobrą atmosferą, spotkaniem w rodzinie i swoistym ładowaniem akumulatorów pozytywną energią - zmniejszy się do minimum, a ten czas będzie jedynie kojarzony z przymusową przerwą od pracy, stratą pieniędzy na przypadkowe prezenty dla rodziny, koniecznością podróży i tak właSciwie stratą czasu i sił witalnych..wtedy zielone ludki postanowią urządzić coś w stylu przełomu...

No..a teraz pole do popisu dla tych którzy mają nadmiar agresji w piórze

Pozdrawiam Was serdecznie i tak.
Franek
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender

dzien dobry
etam, jak dla mnie cala ta dyskusja byla wielkim nieporozumieniem, i z mojej strony tez.
bezsensu i szkoda czasu, jak dla mnie.
Nadal wszystkich lubie i pozdrawiam serdecznie
milego dnia voor iedereen
Zgłoś wpis


Bliżej nas