Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Początki sa zawsze trudne. Skoro żyje znaczy że się zaaklimatyzowała więc śmiało możemy powiedzieć że to lama nizinna odmiana holenderska
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Precies !!

przez gory, niziny, lasy ; takie juz te czasy
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Ja wiem czemu ona tak dziwnie wygląda. Ona po prostu jest smutna bo gdzieś tam w sercu tęskni za swoimi górami za otwartą przestrzenią. 100% ją rozumiem bo czuję to samo
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ediee napisał:
De mens wordt door ZICHZELF gezien als de meest intelligente levensvorm op aarde.

To prawda, dlatego lepiej chyba nie wiedziec co mysli o nas alpaka .
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Mario, ona nie wyglada dziwnie, wg mnie, ona jest piekna jaka jest.smutna tez chyba nie jest..(skad ta teoria?)
Glowa do gory, wiecej optymisme! Usmiechnij sie !

Adas, masz racje Orzeszku.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Homo sapiens wcale nie brzmi już tak dumnie. Niestety. Bo z czego tu być dumnym?
Alpaki (heej, wizualnie: jakież śmieszne moherki! ) mają uciechę z komentarzy na MN. I słusznie! Jako alpakowy PR, jestem zobligowana do przetłumaczenia następującej wypowiedzi: "mmmmee, bbbeee, hmme bhee, (...) bwuuu".
Czyli: "strasznie Was kochamy, ale nikt jeszcze nie zgadł co mamy do zakomunikowania. Choć niektórzy byli już taaak blisko...hmeeeee...".
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Moj futrzak jak robi podobna mine to mysli ,, dasz cos do zarcia'' czyli zawsze ma taka mine
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
wyglada raczej na to ,że złosliwie bierze kogoś na cel , za chwile zrobi to co alpaki ,lamy i guanaco robia najlepiej - bleee i fatografujący bedzie miał za chwilę cos na twarzy i nie bedzie to uśmiech w odróżnieniu od innych towarzyszących mu osób
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ediee napisał:

tak czy tak alpaca ma zelfvertrouwen en sliczny pychol
A ciocia mam nadzieje udany weekend?
(alpaci nie pluly? )


Edzia, zelfvertrouwen pewnie mają, ale Bazylowi nie wierzą.
Weekend był super, jeszcze do domu nie dojechałam...

A alpaki m.in. tym różnią się od lam, że nie plują.

Dziubole!
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Ciocia, czyli jezeli nadal nie w domu, to nowy weekend super sie zapowiada?
veel plezier!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas