Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

UWAGA NA OSZUSTOW Z AFRYKI.... - Holandia

2 Posty
Marcin ...
(Givemeacuddle)
Początkujacy
Nie odpowiadajcie na zadne maile o prosbe podania nr konta tutaj jest link o tym temacie... www.romancescam.com/forum/viewtopic.php?f=4&t=40299
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O Jezus chrystus Naprawde niezlym trzeba byc naiwniakiem lub desperatem aby sie na takie cos dac przekrecic To pachnie walkiem po pierwszych 4 zdaniach. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Mirek...Wieeeelu dało się złapać na przekręt nigeryjski
Tutaj na MN jakaś Jessy czy jak ja tam zwał też próbowała...
Ciekawym jak jej poszło
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BZIQ napisał:
Mirek...Wieeeelu dało się złapać na przekręt nigeryjski
Tutaj na MN jakaś Jessy czy jak ja tam zwał też próbowała...
Ciekawym jak jej poszło



Hahaha No do mnie tez podbijala to dostala kosza bo za slaby bajer miala

Podobna zasada dzialania w przypadku kiedy to oszusci auto chca sprzedac. Obcokrajowiec, zalozmy ze anglik poniewaz wszystko w jezyku angielskim tlumaczonym na koslawy polski. Opowiada historie miedzy innymi ze pracowal w polsce, ale brat mu zginal w wypadku i wrocil do anglii juz na stale aby przejac brata interes i dlatego sprzedaje samochod duzo taniej. Jesli ktos sie zdecyduje kupic to musi wplacic najpierw za transport i jakas czesc wartosci samochodu bo sprzedajacy nie bedzie za wlasna kase go transportowal a ludzie glupiki wplacaja bo mysla ze interes zycia zrobia w momencie jak kase przeleja na podane konto moga sobie dac w pysk bo beda pozniej szukac igly w stogu siana, bo konto zalozone przez lewe papiery.

I zapamietajcie ludzie ze jesli ktos cos oferuje i kaze przelewac kase przez Western Union to w 99% jest to wyjebka. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Po co w ogóle otwierać takie posty? Jeśli nie dałeś komuś swojego @dresu a dostajesz wiadomość, to na 99,9% jest to bądź spam, bądź hoax, lub inne świństwo.
Wkurza mnie, jak po raz 15-ty dostaję od znajomych jakieś bzdurne łańcuszki szczęścia, a w nich ze 200 adresów poprzednich naiwnych. Toż to forpoczta spamerów, hackerów i wszelkiej maści oszustów.
Wywalać, blokować.

A Jesy od wczoraj nie będzie nikomu zawracać.. ehm.. głowy.
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Viooltje napisał:

A Jesy od wczoraj nie będzie nikomu zawracać.. ehm.. głowy.


No w koncu violtje teraz tylko jeszcze brac tych nazistow z zdjeciami swastyki!
porostu zeby nie bylo tutaj zadnej propagandy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Też widziałam, przecież nie będziemy nowego wywalać, ale poprosiłam o zmianę avatara.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
www.mojaniderlandia.pl/component/option,...rProfile/user,25492/

Violka z całym szacunkiem ale takie rzeczy nawet w świetle prawa i walki z faszyzmem są karalne.
Nie sadze ze prośba o zmianę awatara coś da
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Profil nie jest już dostępny.
I to nie moja wina.
Zgłoś wpis


Bliżej nas