Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ankieta o Polakach w Holandii - Holandia

3 Posty

()
Początkujacy
Witam,

Zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety elektronicznej o Polakach w Holandii - o naszej sytuacji tutaj, o tym jak się w Holandii czujemy, jak postrzegamy samych siebie i o tym jak postrzegamy Holendrów. Wypełnienie ankiety zajmuje okolo 10-15 minut a wyniki posłuża do pisania pracy magisterskiej na ten temat.

Jeśli jesteś zainteresowany, wejdź na:
www.ankietka.pl/ankieta/69938/polacy-w-holandii.html

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie,
Ania Stando
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ania, nt. aborcji wypełniłam z marszu, przy okazji
Powodzenia!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Ania, nt. aborcji wypełniłam z marszu, przy okazji
Powodzenia!


Jesli chodzi o aborcje to ma to zwiazek z kosciolem jesli chodzi o kosciol to jest zwiazek z krzyzem a jesli chodzi o krzyz to mam tu cos ciekawego Temat aborcji, in vitro oraz ingerencji kosciola w polityke rowniez sie pojawia (czego osobiscie bardzo nie lubie) zapraszam do ogladania debata jedna z lepszych ktora pokazuje w jakims stopniu twarz znanych polskich politykow starej daty i ich skrajnosci myslowych.W dupach sie poprzewracalo od wladzy. Zapraszam do ogladania

Zgłoś wpis
20 Postów
komen tator
(komentator)
Bywalec
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
forum.to.com.pl/czy-uda-sie-palikotowi-w..._st__540#entry167116

Tez dobry watek.
Jeden, może dwie osoby przeciw reszcie
W tym regionie większość glosowała na pis wiec chyba się domyślacie jakie treści przeważają
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
@ Mirek: Dobre, obejrzalam calutką debatę. Środa wymiata! Na konkretne pytania nie wystarczą już tylko odpowiedzi pt; "dogmaty wiary". Na szczęście.

@ Komentator: to jeszcze jeden przykład na oderwanie od rzeczywistości KKsięży, nota bene - ogólnie szanowanych (kurna, dlaczego i za co?!) osób w PL. Chłopak ma traumę, bo też szanuje te sukienki.

@ Marek: Agenta Orange cuś jakby rozpoznaję! I co tu więcej dodać?...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale ja nie o tym tylko o faszyście a ze przy okazji zerknąłem na resztę forum z linka to zrobiłem to sadze ostatni raz. Moher Power i tylko oni maja racje he he. Znalazłem tam stwierdzenie ze ateista znaczy to samo co qrwa, złodziej itp. Pogratulować wiedzy zostawić towarzystwo niech siedzi w swoim smrodku i sie dusi Pozdrowka

a to jeszcze lepsze:

"...ateista -człowiek mało inteligentny ,uważający się za człowieka oryginalnego w swoich przekonaniach ,mający szereg ukrytych kompleksów które budzą w nim obrzydzenie do ludzi,warto wspomnieć że w społeczeństwie osoba uznana za wyrzutka. .."

cóż jeszcze można dodać do tej definicji
wychodzi na to ze ateiści są gorsi od kiboli he he.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No tak.A Ty się tym przejmujesz?!
Marek, opinia większości w kraju ślepców (gdzie jednooki jest królem) nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Bo gdyby tak było, to hasło "jedzcie gówno, miliardy much to robią" miałoby rację bytu również w tego typu dyskusjach.

Jestem wyrzutkiem.

Ty też?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lepiej być wyrzutkiem niż moherowym betonem a prawda jest jak dupa i każdy ma swoja
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zakładamy partię wyrzutków
Zgłoś wpis


Bliżej nas