Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy


MARCOWE MIGDAŁY - polski film obyczajowy z 1989 r.

"Nostalgiczno-liryczna autobiografia pokolenia, dla którego życiową cezurą był marzec '68 - widziany z perspektywy miasteczka nad czeską granicą."

Reżyseria: Radosław Piwowarski

Obsada: Igor Przegrodzki, Olaf Lubaszenko, Piotr Siwkiewicz, Robert Gonera, Małgorzata Piorun, Monika Bolibrzuch, Stanisław Brudny, Hanna Skarżanka, Jolanta Nowak i inni



Trzymający w napięciu film z gatunku political fiction, po który coraz śmielej sięgają polscy filmowcy. Jego premierze towarzyszyły skrajnie odmienne recenzje. Jedni widzieli w nim niekonsekwentną, wtórną i aktorsko nieudaną próbę spożytkowania polityki w kinie. Inni zaś nie zawahali się ochrzcić "Gier..." jednym z ciekawszych filmów o polskiej współczesności.
Reżyseria: Krzysztof Krauze
Scenariusz: Jerzy Morawski, Krzysztof Krauze
Obsada aktorska: Redbad Klijnstra , Robert Gonera , Grażyna Wolszczak , Andrzej Precigs , Waldemar Szczepaniak, Justyna Kulczycka , Tomasz Mędzik , Aleksander Fabisiak



"Nie ma boga, jest... Motór"
Swietny film dla wielbicieli motorow typu WSK
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stary ale w calosci
Znaki - lektor pl.

youtu.be/c_5InJJ7K1Y
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...no..filmik jest ciekawy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Everything is Illuminated, One Flew Over the Cuckoo's Nest, The Piano,Wszystko co kocham,Matka Teresa od kotow, Hustawka
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
pirania 3d oglądnąłem ten film i dla mnie wielkiej rewelacji nie zrobiło moje zdanie jest takie że gorszej kichy nie mogło być
ogladnijcie super zioło ,hostel wszystkie części
czterej bracia
22 kule
5 wyspa
armia boga
protektor (segal)
pan życia i śmierci
mafijne porachunki
kobieta pułapka
prawo ulicy
turniej
knock off
śmierć on-line mogę więcej wymienić ale dużo pisania jest miłego oglądania życzę
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
‎"We just 'The middle Men"

Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
1988 Postów

()
Latający Holender
Wiciu, ale z nas potwory!

Btw - już 7 miliardów...

Zgłoś wpis
2 Posty
Patrycja Płuska
(pysia4043)
Początkujacy
polecam z tych najnowszych melacholia z tych z duza dawka humoru listy do m i druhny warto zobaczyc tez beriln calling
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
JA POLECAM ''NOC ŻYWYCH TRUPÓW''
Zgłoś wpis


Bliżej nas