Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

MR.POLSKA - Holandia

475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Polski Rapper.
To nie jest wogole moj styl mu o zy no ale cos jest
Bardzo ciekawy gosciu, Polak tutaj wychowany i zaczyna sie tu byc znany.
www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=12604418824981

jeden z jego ciekawych klipow ,niewiem tylko czy to pozytywnie czy negatywnie mam to odbierac???


Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Patboy, o Mr. Polska pisałam wcześniej, chyba dalej niż rok temu. Wkleiłam wtedy jego "Kapoole mashien".




Odbierać chyba należy jednak pozytywnie, no chyba że się walnie focha, tak jak na "Busje vol met Polen" .






W końcu chłopak zdobył nagrodę internautów w wyborach Polaka Roku.
Ja tam trzymam za Tomka kciuki.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje a powiedz mi co oznacza w 2:35 minucie sytuacja gdzie wszystkie samochody jada do tylu a dwaj zabawni artysci ida do przodu?? Lub w 2:39 ten żolądż trzymany w reku z mina tym razem bez usmiechu? Ty chyba wiesz kogo w Nl nazywa sie eikel prawda??
p.s
Mnie to urazilo a dokladniej moglbym miec pretensje bo wrzucili wszystkich do jednego worka a przeciez na tym forum caly czas ludzie krzycza ze nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka, prawda Pozdrawiam
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Oj mirek Dobry jestes ,gdzie ty sie tego dopatrzyles ,widzac to niepierwszy raz niygdy nie zwrocilem uwagi na takie drobiazgi
Bylo i juz minelo tak mi sie wydaje ale zgodze sie z toba niepowinni tego robic!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Patboy napisał:
Oj mirek Dobry jestes ,gdzie ty sie tego dopatrzyles ,wiedzac to niepierwszy raz niygdy nie zwrocilem uwagi na takie drobiazgi
Bylo i juz minelo tak mi sie wydaje ale zgodze sie z toba niepowinni tego robic!


Patboy no tak juz mam, choroba zawodowa uwierz mi pewnych rzeczy chcialbym nie umiec zauwazyc. Pozdro
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Spostrzegawczyś Mirek...szacuneczek
Teraz ja sie popisze spostrzegawczością....Ktoś tu kiedys wspominał o nast kawałku muzycznym....Czekam,i czekam....i czekam jak za czasów komuny w kolejce po kawę pod sklepem Społem....

Miruś ....opierdalasz się
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bziq caly czas ksztalce umiejetnosci bo pewni producenci z tego swiatka uswiadomily mi pewne zasady produkcji i oczy dostalem wielkie. Caly czas pracuje nad technika i dzwiekami bo nie chce byc kolejnym pseudo producentem ktory uzywa sampli i sklada do kupy jak puzle a potem mowi ze on to zrobil. Wiesz, jak juz cos bedzie to wole aby to bylo w 100% dobre i nie roznilo sie za bardzo poziomem od tych z ktorych biore przyklad czyli tych najlepszych Troche czas nie pozwala, ale bedzie na pewno dam rade cos tam mam zrobione, ale lepiej pozostawie je dla siebie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mirekb215 napisał:
Viooltje a powiedz mi co oznacza w 2:35 minucie sytuacja gdzie wszystkie samochody jada do tylu a dwaj zabawni artysci ida do przodu?? Lub w 2:39 ten żolądż trzymany w reku z mina tym razem bez usmiechu? Ty chyba wiesz kogo w Nl nazywa sie eikel prawda??


Nie wiem co autor miał na myśli, ani wykonawcy ani sam klip nie są z najwyższej półki. Takie tam.
Obrażalstwo natomiast nie leży w mojej naturze, więc nie widzę w tym nic złego. Upatrywanie zasadzki - w głupkowatym w sumie utworze, jakim jest "Een busje vol met Polen" - jakoś mija się z celem.
Moim zdaniem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No najlepiej jest napisac nie wiem lub nie pamietam. Bardzo pomocna chociazby przed przyznaniem sie do winny lub komus racji. Pozdrawiam

p.s ale eikel to wiesz co to znaczy i kiedy sie uzywa?Czy tez nie wiesz ?? Vioolka ty jestes dla mnei w tym momencie eikel?? Obrazilas sie ?? Nie upatruj w tym tekscie zadnej zasadzki. Cos mi sie wydaje ze sie nie domyslisz dlaczego tak pisze. Pozdrawiam co zlego to nie ja
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Oj Mirek, Mirek, wiem co to jest eikel i nie, nie obraziłam się, bo generalnie nie ma tu odnośnika w stosunku do kobiet.

A już zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi z "nie pamiętam". Podejrzewam, że u Ciebie z językiem kiepściutko, ale to pikuś.

Moim zdaniem, w przypadku aluzji może obrazić Cię jedynie coś z czym rzeczywiście się utożsamiasz. No więc jak to jest z tym żołędziem, na który nikt więcej nie zwrócił uwagi?..
Zgłoś wpis


Bliżej nas