Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Biznes w Holandii - Holandia

Czytali temat:
Get Job Piotr Piotrowski No Name Łukasz Dudkowski Konwalia13 Rene72 Mateusz Kodorski Hagaa Alicja18x (6015 niezalogowanych)
55 Postów
Gaduła
Czy ktoś ma może jakiś pomysł na biznes w Holandii?
Przerabiałem już chyba wszystko. Usługi, handel, marketing, sprzedaż internetową.
Robi się źle dla Polaków osiedlonych tutaj. Nie wiem, może to tylko moja opina, ale nie idą na pewno lepsze czasy.
Mam uczucie, że rząd holenderski chce się pozbyć obcokrajowców.
Proszę o uwagi lub pomysły, może razem coś wydumamy żeby tu przetrwać i nie musieć wracać tam gdzie mają gorzej.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Panie Filipie .Ja z mojego punkutu siedzienia , bo od tego tez zalezy punkt widzenia , widzie/wnioskuje ze luxusowe biznesy sa dobre by cos zarobic.
Domyslam sie ze pan ma "zlate raczki " wiec o ile sie zna pan troche na lajbach mozna tu naprawde dobra kaske zbic , kupujac takowe bezkólne luxusiki do renwacji/reperacji placi sie cale nic a po zrobieniu sa warte krocie.
inne pomysly : polska jadlodajnia nie mylic z restauracja czy cus .
uslugi administracyjne dla polakow
transport o ile zna pan jezyk NL by sie dogadac . Tu mam namysli contenery i dystrybucja to sa 2 najbardziej dochodowe transporty w NL .
W PL cos ruszyc na 2012 , jakis hotel fizioterapie, czy cos w tym kierunku .
pomyslow przemyslanych ci jest duzo ale €€€€ malo :-p .
Zgłoś wpis
103 Posty
broker pracy
(pracawholandii)
Stary wyjadacz
alez Szanowny Sindafil. jak mówia mieszkańcy tego kraju" pieniądze leżą tu na ziemi" ... i wcale nie żartuje. byc może problemem jest to że mieszkając w Holandii staramy sie / mówiąc kolokwialnie/ robić taki interes ,zeby zarobic przynajmniej taka średnia pensje holenderską. a nie zawsze sie to udaje. przynajmniej na poczatku. trzeba próbowac. z przyjemnościa moge podac ci kilka pomysłów i namiarów na powazne firmy polskie szukające zbytu w Holandii/ np branza ASG , producensi materiałow, czy smarów/ i bynajmniej nie chodzi tu o posrednictwo handlowe. zapewne wiesz ze w tym kraju dotarcie do osób decyzyjnych w powaznych duzych firmach,w centrach dystrybucyjnych jest troche utrudnione duzą ich grupa zrzesza sie w takich "zjawiskach" jak VDN, VDF, VGS, VGSB, VGT, VGW, VWDHZ i wielu innych. i jezeli zechcez sie pewnych rzeczy od nich dowiedziec , to musisz pytac a infomacja oficjalna i legalna kosztuje od 500 do 2000 euro zaprawde powiadam Ci - gdybys miał dojscie lub informacje o osobach lub departamentach 'decyzyjnych" w takich duzych firmach - bylbys człowiekiem ustawionym. nie kokosowym, ale uczciwie zarabiającym na swoje pieniądze. tego typu informacje są BARDZO pożądane w Polsce. wiem co pisze.

inna branża to praca. wiekszość agencji pracy z Polski, które nie maja swoich oddziałow w Holandii, albo firm współpracujących , poszukuja typowych akwizytorów , z dobrym holenderskim, ze znajomościa kraju, rynku i przepisów. srednia prowizja od kontraktu to 35 %. mysle ze sie oplaca.

jest tego wiecej ale przeciez nie bede sie rozpisywal. zainteresowany? mozesz łupnąc do mnie na priv. pozdrawiam.
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
O, Matko.
Nie spodziewałem się, że tyle tego jest..
Tematy na pewno do przemyśleń w wolnych chwilach, które od jutra przez najbliższych parę dni nie będą nas opuszczać.
Warte przeanalizowania i obejrzenia paru stronek www.
W agencje pracy raczej nie będę się pchał. Przerobiłem ten temat i nie jestem tego zwolennikiem, a poza tym przepisy w NL się diametralnie zmieniły i będą nadal.

do osób decyzyjnych w powaznych duzych firmach,w centrach dystrybucyjnych

Z tym, myślę, że dałbym sobie radę.

Więc... do roboty.

Zaczynam po Nowym Roku

Zdrowych, Pogodnych Świąt Życzę wszystkim forumowiczom
Zgłoś wpis
1 Post
Michał Janczak
(ALGON)
Początkujacy
Poszukuję firm budowlany / ekip remontowych, a także osób prywatnych zainteresowanych współpracą w zakresie dostawy/sprzedaży (bądź też pośrednictwa w sprzedaży) stolarki okiennej.

Firma ...od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki okiennej na terenie olskiP W związku z rozwojem firmy i chęcią poszerzenia obszaru działalności zwracamy się z zapytaniem o chęć nawiązania współpracy. W swojej ofercie posiadamy min. okna PVC, drewniane, Aluminiowe, drzwi, fasady aluminiowe...

Więcej na: ...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Taki z ciebie biznesman jak z koziej dupy trabka.
Otwierasz cztery nowe tematy by zamiescic darmowe ogloszenie , to nie jest slup ogloszeniowy tylko forum dyskusyjne.
Moja rada , cofnij sie o kilka klas w swojej szkole buisnessu i naucz sie czytac, nastepnie zapoznaj sie z zasadami forum i zamiesc swoje darmowe ogloszenie w dziale do tego przystosowanym. Myslenie oknem i drzwiami na swiat !!!!
Succes i uwazaj na przeciagi.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
Taki z ciebie biznesman jak z koziej dupy trabka.
Otwierasz cztery nowe tematy by zamiescic darmowe ogloszenie , to nie jest slup ogloszeniowy tylko forum dyskusyjne.
Moja rada , cofnij sie o kilka klas w swojej szkole buisnessu i naucz sie czytac, nastepnie zapoznaj sie z zasadami forum i zamiesc swoje darmowe ogloszenie w dziale do tego przystosowanym. Myslenie oknem i drzwiami na swiat !!!!
Succes i uwazaj na przeciagi.


Dolaczam do grona wqrwionych na ten chamski spam. Kolego (...) skoro tak sie preznie rozwijasz
to nie rob siebie dziada tylko wykup sobie banerek a nie w "związku z rozwojem firmy i chęcią poszerzenia obszaru działalności " wyszedles przynajmniej tutaj na takiego businessmana w gumofilcach
A tak swoja droga to sadzac po okresie dzialalnosci firmy to rypiesz ten spam chyba od poczatku netu bo wujek G podpowiada 14 900 wynikow To kiedy ty czlowieku te okna robisz tak grzecznie zapytam
Zgłoś wpis
16 Postów
Szczupak
(Szczupak)
Bywalec
witam mam duzo pomyslow ale to na priv jesli zainteresowany prosze o kontakt na frog40@tlen.pl z dopiskiem biznes pozdrawiam Artur
Zgłoś wpis


Bliżej nas