Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Grzegorz Grzegorz Przemysław Andrzejewski Adam D Kamil Tiritiri Alvaro12 Grzegorz Michałowski (9509 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
Beny orzeszku jeden ty maly trolu :-p Miales juz 10 przykladow ze ludzie dostaja jednak kare za jezdzenie na pl tablicach jak nawet nie sa zameldowani w GBA.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
odpowiedz na twoje pytanie wfm napisał:
Witam serdecznie wszystkich!!! Bardzo proszę o pomoc-radę. Mieszkam i pracuję tutaj,mam auto na naszych blachach , do pracy mam kilkanaście kilometrów i wiem(nie jestem na 100% pewien) że mogę mieć z tego tytułu problemy. Moje pytanie brzmi, czy jak bym kupił skutera do pracy i podczas szczegółowej kontroli( poruszając się moim autem) mógł bym użyć argumentu,że do pracy jeżdżę tylko pojazdem zajerestowanym na tutejszych tablicach?.Czy ktoś spotkał się kiedyś z takim problemem i czy mój pomysł mógł by się sprawdzić ???proszę o pomoc,pozdrawiam Darek.
nie nie przejdzie ten numer . poczytaj np ten temat

www.mojaniderlandia.pl/forum/view/171/ch...y_rejestracyjne.html
mozesz tez sobie poczytac info zawarte w linkach np:
www.belastingdienst.nl/variabel/bpm-vrijstelling/
www.autoweek.nl/vraagantwoord.php?id=2517
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Panie i Panowie: trzy wątki na ten sam temat scalone w jeden. Fajnie, nie?
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
brawo pani admin sie dzis napracowala :-p
P.S super pomysl
Zgłoś wpis
150 Postów
GREGOR Hardstyle
(gregoriano)
Stary wyjadacz
wystarczy zapłacic podatek 350 e w belastingu i problem na rok masz z głowy
pozdrawiam Malwina
Zgłoś wpis
41 Postów
Jan Zelnik
(zwyczajny13)
Bywalec
gregoriano napisał:
każdy kto pracuje w holandii nieważne czy zameldowany czy nie i jeśdzi autem na pl tablicach może zostac upomnienie albo ukaranie grzywną nawet do 2000 euro albo nawet utratą samochodu, jeśli niezapłaci podatku za poruszanie sie po holenderskich drogach.
najlepiej kupic auto w holandii i płacic podatki jak holendrzy
za diesel od 120euro w zwyż
za benzyne od 60 euro w zwyz
zależy od wagi auta
pozdro malwinka


Gregoriano. Z całym szacunkiem dla Ciebie, ale na temat tych polskich blach i zabieraniu auta przez holenderską Policję przestał byś prawić bzdury i opowiadać bajki. Proponuję Ci zapoznanie się z obowiązującymi w całej Europie przepisami.
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Baileys napisał:
Beny orzeszku jeden ty maly trolu :-p No wiesz co Asiu - ladnie to tak ???



Baileys napisał:Miales juz 10 przykladow ze ludzie dostaja jednak kare za jezdzenie na pl tablicach jak nawet nie sa zameldowani w GBA.[/quote]
Jak na razie widze pytania co mi grozi jak bede jezdzil autem na pl rejst a nie czy kare rozloza mi na raty ... wiec wychodze z zalozenia ze jeszcze jest dosc niski % lapalnosci "polskich tab rejst "
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
A ladnie ladnie :-p a ze nie zdazylo sie w twoim kregu nikogo zlapac to maja narazie szczescie ale to nieznaczy ze tak nie jest
Zgłoś wpis
6 Postów
arek m.
(arek m.)
Początkujacy
witam,niedawno dowiedzialem sie ze jest juz ponoc mozliwe jezdzenie w nl na polskich tablicach jezeli sie to zglosi i bedzie sie oplacalo podatek drogowy
czy moze ktos orientuje sie w tym temacie i moglby udzielic informacji?

Przenoszę tu, bo ten temat był wałkowany ze 100 razy. Po co zaczynać od nowa?
Admin.
Zgłoś wpis
6 Postów
arek m.
(arek m.)
Początkujacy
akurat ten temat nie byl walkowany,inne posty dotyczyly raczej czy trzeba przerejestrowac samochod mieszkajac tu
ostatnio podobno umozliwili jezdzenie na pl tablicach,tylko trzeba to jakos zglosic,stad moje zapytanie czy moze ktos ma jakas wiedze na ten temat
Zgłoś wpis


Bliżej nas