Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
750 Postów
Latający Holender
Angel wypraszam sobie tego "swietego" bo Ja jestem zajebisty!!!! A tak na powaznie to mysle ze trzeba miec dystans do siebie,zyc wlasnym zyciem i dawac zyc innym...A skargi?hehe zawsze ktos bedzie mial cos do kogos to chyba oczywiste Buziaki dla wszyskich pań a dla panów piąteczkaI idziemy wszyscy na drinaaaaaaaa
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Właśnie chodzi o to Hells Angel, że PVV szuka argumentów i haków na Polaków i innych "Oost-Europeanen". Potem ich użyją zgadnij przeciwko komu... Wyjdą ze statystykami, że tyle i tyle prostytutek, tu i tu więcej aut ukradziono, syf na mieście itp. Troche psychozy w mediach i manipulacji - obraz Polaka szkodnika i tyle. Dlatego takie akcje trzeba tępić, bo są czystą dyskryminacją.

Nie jestem też do końca pewien czy jesteśmy tutaj jakoś normalnie odbierani na chwile obecną.

Osobiście przeszedłem sporo nieprzyjemności tylko z tego powodu, że urodziłem się 1k km na wschód. Zapewne nie tylko ja.
Zgłoś wpis
37 Postów
To tylko Ona
(M^K)
Bywalec
Dzięki Blondyn za buziaka....:...i lecimy na drinaaaa...
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Naszczescie Madra grupa ludzi potepia to kretynska inicjatywe!
Jest to juz w mediach nawet porownywane z Gestapo
Co z tego jak taka partia wykozystuje wlasnie takich nie za calkiem madrych ludzi i psuje opinie nam Polakom,na ale juz nic nikt na to nie poradzi!
Niyby od wczoraj juz jest ponad 14000 meldunkow,hmmmm ciekawe o czym?

Moja sasiadka jest Polka a moj maz sie ciagle na nia gapi


PS: a gdzie maja dobre drinki????
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ej, a w Geen Stijl ponad 300 komentarzy na ten temat i większość nieprzychylnych Wildersowi za jego idiotyczną inicjatywę:

www.geenstijl.nl/mt/archieven/2012/02/pv...gen_po.html#comments

Panowie, jak już Blondyn buziole rozdaje, to ciotka też!

wszystkim!

I na drineczka to ja też... chętnie!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Nie mogę się oprzeć, by nie wstawić tutaj jednego z tych komentarzy, z linku podanego przez Viooltje :

"Ik ben van de generatie die ver na de oorlog is geboren en ik schaam me voor deze walgelijke actie.
Mijn excuses aan het Poolse volk, met name aan diegenen die GEVOCHTEN hebben voor de VRIJHEID van het Nederlandse volk. Zij die gestorven zijn voor onze vrijheid RESPECT.
Verder moet Nederland dat zo waanzinnig klein is in de wereld en zo ongelooflijk afhankelijk is van het buitenland enorm opletten want de banen die verloren gaan doordat deze walgelijk nep blonde vent loze kreten loopt te schreeuwen, kost de Nederlandse economie klauwen vol geld. En banen !!"
Oase | 08-02-12 | 17:52 |



i jeszcze jeden:


"Dit soort sites maken de mensen bang voor hun medemens. Tuurlijk, sommige gasten kunnen beter terug naar hun homeland, maar sommige nederlanders mogen van mij zo mee...."
Indates | 08-02-12 | 12:15 |
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Schat_je napisał:
Nie mogę się oprzeć, by nie wstawić tutaj jednego z tych komentarzy, z linku podanego przez Viooltje :

"Ik ben van de generatie die ver na de oorlog is geboren en ik schaam me voor deze walgelijke actie.
Mijn excuses aan het Poolse volk, met name aan diegenen die GEVOCHTEN hebben voor de VRIJHEID van het Nederlandse volk. Zij die gestorven zijn voor onze vrijheid RESPECT.
Verder moet Nederland dat zo waanzinnig klein is in de wereld en zo ongelooflijk afhankelijk is van het buitenland enorm opletten want de banen die verloren gaan doordat deze walgelijk nep blonde vent loze kreten loopt te schreeuwen, kost de Nederlandse economie klauwen vol geld. En banen !!"
Oase | 08-02-12 | 17:52 |



i jeszcze jeden:


"Dit soort sites maken de mensen bang voor hun medemens. Tuurlijk, sommige gasten kunnen beter terug naar hun homeland, maar sommige nederlanders mogen van mij zo mee...."
Indates | 08-02-12 | 12:15 |

Im też polać!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Bardzo mnie martwi mnie dzisiejsza wiadomosc ,Premier Rutte niechce sie oddydstansowac od inicjatywy Geert Wilders (wil geen afstand van nemen)
www.rtl.nl/components/actueel/editienl/n...w07/pvv-meldpunt.xml

moze uratuje nas tym razem moc wspolpracy kraji Europejskich bo coraz wiecej Amasadorow juz dziesieciu ,napisali list do Holenderskiego rzadu z zadaniem wziecia dystansu!! Wspaniale
www.stand.nl/politiek/premier-rutte-moet...punt-oost-europeanen

I tak sobie podejzewam ze tym razem Geert Wilders przegr kochani!!!

to be continued...............
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Modle sie kazdego dnia, aby uratowala nas moc unii,oraz za przegrana Wildersa.
A dzis pomodle sie tez za Ciebie.
Jeszcze Polska nie zginela.....

better not
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
Geert Wilders
To ten gość ma do nas "ale, żale"
Sprawdzam właśnie...
... albo go jego ziomale ujeb..i albo zrobili to nasi rodacy - hakerzy z nad Wisły. Żadna strona do niego należąca nie chodzi.
Dobrze mu tak.
Jeszcze tylko ciotka Wiki go utrzymuje ale myślę, że tam też koledzy dotrą i mu uwalą dostęp do ludzi.
O 23.00 na NED 1 rozmówki o Polakach i Europie Wschodniej
Zgłoś wpis


Bliżej nas