Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

8 MILIONÓW JEST Z NAMI! - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Cyt: "Europejska Unia Wspólnot Polonijnych (EUWP) w otwartym liście wysłanym do Premiera Holandii Marka Rutte stanowczo potępia uruchomienie przez holenderską Partię Wolności (PVV) strony internetowej "Meldpunt Midden- en Oost-Europeanen" ".

www.polonia.nl/?p=8250

(doradzam również przeczytać inne linki na tej stronie.)

Suchejcie,

ni kunia pojąć nie mogę, jakże wysoki poziom nirvany osiągnęła piękna, polska i młodzież i... ehmm... nieco starsza młodzież, bez względu na to, co dzieje się wokół.
A może to raczej śanti, co oznacza pokój wewnętrzny.
Moje ukłony, felicitaties i co tam jeszcze! Wynikałoby z tego, że aby osiągnąć stan całkowitej szczęśliwości, należy jedynie przyjechać do Niderlandów i BYĆ. Zamknąć oczy, uszy i milczeć. Miodzio!

Nietrudne to. Można też otworzyć oczy, uszy i udawać, że nic się nie dzieje. Czyli też milczeć.
Jeszcze gorzej!

Wczoraj Bułgarzy skrzyknęli się pod Parlamentem. Jest ich o 3/4 mniej niż Polaków. Przybyło ok. 60 osób. Zorganizowani, bez agresji, pokojowa demonstracja.
Nie wzięli pod uwagę, że posłowie właśnie mają wakacje. Ale to pikuś. Media, jak: Reuters, Nationale TV's, inne TV's były obecne, zarejesrtowały, że coś się dzieje.

Jako sympatyzant przybyła tam także polska dziennikarka, p. Małgorzata Bos-Karczewska, udzielając krótki wywiad. Czyżby była jedyną Polką, która robi cokolwiek?!
Fakt, potem media niesłusznie doniosły, iż to była polska demonstracja .

tvp.info/informacje/swiat/polacy-manifestowali-w-hadze/6578310

Co, nie stać nas na naszą własną akcję? Ja już zebrałam grupkę, kto dołączy? Media będą, plakaty, transparenty też, więc w czym problem?

I na koniec:
8 milionów Polaków stowarzyszonych w organizacjach polonijnych jest z nami! (patrz: pierwszy link) Mówi o tym cała Europa i świat, tylko Holandia milczy! Aż tak się boicie?...

Co, jaj brakuje?

Bułgarom nie zabrakło i tu wielki ukłon w Ich stronę!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Albo przemarzły... Tzn. te jaja.
I na to jest rada!

Zgłoś wpis
20 Postów
Thomas Jedrych
(Artfactory.NL)
Bywalec
Śliczne robótki ręczne ,dobitnie to ujęłaś jestem 3xTAK a karteczka dla Pieniaczy i Maruderów .Pozdrawiam Gorąco
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dziękuję Art, czyli rozumiem... że Ty masz?...
Listę podpisałeś!

Dziubole!
Zgłoś wpis
20 Postów
Thomas Jedrych
(Artfactory.NL)
Bywalec
Aż mi się torba do kolana przylepia ściskam gorąco
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Whaha, torbę pominę, ściśniem się pod parlamentem, kee?
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
No ale co jak gdzie i kiedy? czy ja sie nie doczytalem czy jak?
Co jest zalatwione?
Czemu nie dostal kazdy na tej stronie prywatna wiadomosc z informacja?
Mozna rowniez wziasc sie za ludzi na Nasze Klasie czy Facebook co sa w NL.
Jejku kupe zeczy mozna przeciesz wykombinowac.
Violka daj mi jakies info please.......
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jeśli zbierze się odpowiednia ilość ludzi, jedziemy do Hagi i tyle. Prywatnie zorganizowaliśmy już grupkę.

Powtarzam: media będą, plakaty i transparenty też, można przynieść swoje.
Chętnych zapraszam do zgłaszania się na priv.

Patboy, a co, masz zamiar dołączyć?
Zgłoś wpis


Bliżej nas