Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gielda "STAROCI" - Holandia

Czytali temat:
(4237 niezalogowanych)
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Hi,hi... do najmlodszych nie naleze i lubie sobie czasem "staroci" posluchac. Wlasnie znalzlam kilka fajnych w moich zbiorach "ulubionych" na youtube.

Pamietam, jak dostalam kiedys na urodziny winylowa plyte Mc Hammera ... to byly czasy.




albo kolo 7klasy podstawowki, to bylo szalenstwo !!!!!!



Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W Amsterdamie niedaleko uniwerku jest sklep ze starymi winylami jak rowniez na "pchlim targu" na Waterlooplain jest stoisko ze starymi winylowymi "perelkami". Pozdro.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
dzieks ale w sumie nie o to mi chodzilo ...tylko zebyscie sie podzielili swoimi przebojami z przed lat


Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja rozumiem ale "gielda staroci" kojarzy sie z jednym Ja bym to nazwal raczej "niesmiertelne hity" czy jakos tak ale pomysl dobry bo chociaz jestem troche starszy to przyznam ze to byly dobre czasy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy





Jakiej muzyki teraz słuchają flirciary/rze ???

Zapraszam => www.mojaniderlandia.pl/forum/view/flirt/...10rze_%3f%3f%3f.html
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy




Jeeeeezu,ja to stary jestem
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak to super posluchac starych,niesmiertelnych hitow....Wiekszosc wspolczesnej muzyki troche komercja zalatuje...A tamte ...to dopiero byly przeboje
Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy





MOJA ULUBIONA
Zgłoś wpis


Bliżej nas