Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
74 Posty
Marta k
(Gekke Marcia)
Gaduła
haha no ja nie wiedzialam ze faceci obrzucaja sie pomidorami, ale wiem ze my kobiety obrzucamy sie ogorkami
Zgłoś wpis
4 Posty
Renata Michowska
(reipel)
Początkujacy
Idą świeta, więc ja piekę pierniczki. I to z trochę innego przepisu, bo z miodem gryczanym http://ratosnatura.pl/oferta/miod/gryczany. Jestem ciekawa, jak wyjdą!
Zgłoś wpis
6 Postów
Katarzyna Jelen
(Tomia)
Początkujacy
Odbierając u rodziny w Polsce przesyłki dla mnie, gdy jechałam na święta, wpadłam na pewny pomysł. Z moim nowym laptopem www.morele.net/wiadomosc/hp-250-g4-recen...czne-czy-warto/3461/ pomyślałam o założeniu bloga parentingowego. Nie wiem tylko, na ile będzie takie zapotrzebowanie wśród Polaków. Wiele osób nie ma blisko rodziny, taka platforma wymiany opinii mogłaby się w sumie przydać. Co Wy na to?
Zgłoś wpis
1 Post
jacek strzelba
(mlp888)
Początkujacy
umówic sie z jakim milym i kulturalnym facetem
Zgłoś wpis
41 Postów
Monika Nowicka
(Mella)
Bywalec
Uwielbiam podróżować. Mój mąż również. W roku przynajmniej kilka razy wybieramy się na wycieczke w jakieś fajne miejsce

Warto jest czytać blogi:
www.magazyn-turysty.pl/

Szczególnie jeśli nie macie inspiracji co do tego gdzie konkretnie wybrać sie na wycieczkę. Na takich włąsnie blogach jest masa propozycji na wakacje.

Otatnio świetnie bawiłam sie w Berlinie.
Zgłoś wpis
2 Posty
Magda Arkoro
(magdao)
Początkujacy
Ja lubie spedzic czas w domowym zaciszu .. czytajac dobra ksiazke.
Zgłoś wpis
1 Post
Tomasz Dekiel
(tomaszdekiel)
Początkujacy
Wystarczy zadzwonic do mnie . 0048576109292 . I zapytac czy mi sie nudzi . Jestem kierowca prywatnym i w razie w. mozna sie wybrac tu i tam za cene paliwa . Ot i cala filozofia . Ps. Zarabiam dobrze ale jestem brzydki jak noc wiec nie nastrajac sie na ksiecia na bialym rumaku
Zgłoś wpis
2 Posty
Kamila Anonimowa
(kamila4855)
Początkujacy
hejka, szukam Polakow, ktorzy mieszkaja blisko Bergen/Alkmaar, zeby sie spotkac, pogadac, moze na jakas kawe wyskoczyc, ktos, cos? Bycie samotnym Polakiem wsrod holendrow to nic fajnego, dobrze by bylo pogadac troche po polsku
Pozdrawiam wszystkich na obczyźnie, Kamila
Zgłoś wpis
2 Posty
Jacek Kobiałka
(Yowson)
Początkujacy
A ja znalazłem w utrechcie spokojne jezioro,bez tłoku i gwaru,jak jest tylko ciepło śmigam tam wygrzać na słońcu wacka.polecam nagie opalanie
Zgłoś wpis


Bliżej nas