Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pomysł na własną firme!Co o tym myślicie? - Holandia

Czytali temat:
peter1 Marek8282 Lampski TripleX Martyna Sowa DestinY Szachulski (3842 niezalogowanych)
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
Witam od jakiegoś czasu zastanawiam sie nad własną firmą a dokładniej''POLSKIE DOMOWE JADŁO,,Pierogi,flaczki,krokiety,polski wiejski chleb itp jak myslicie czy w Holndi by to poszło?Prosze o wasze opinie
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Nie wiem na jaka skale, w jakiej formie oraz do kogo chcialbys skierowac swoja oferte polskiego jedzenia.
Z doswiadczenia wiem, ze Polacy przebywajacy tu czasowo a oni stanowia tu baaaardzo zdecydowana wiekszosc, przywoza polska garmazerke we wlasnych sloikach, ci natomiast , ktorzy mieszkaja tutaj na stale, mam takie wrazenie, ze wykazuja sie znikoma i sporadyczna tesknota za cynaderkami czy kaszanka. Jezeli chodzi o miejscowych , to ci ktorzy stosuja zdrowa diete, bedea omijac Twoj przybytek szerokim lukiem, natomiast cala reszta musi miec .....duzo i tanio.

Kupie swieza polska poledwice wolowa lub cieleca, do 3kg tygodniowo
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
no tak,ale ile Polaków szuka polskiego jedzenia''polskich sklepów,,zapewne z tego co wiemy to każdy polak przebywający w Holandi marzy aby zjeść polskie świeże jedzenie,nie mówie o polendwicy np ale o polskiej swieżej kuchni...pełno mamy tu rodaków kto przyjechali za pracą i nie mają czasu na gotowanie obiadów tylko wszystko na szybko robione...a ceny tez by nie były kosmiczne jak w sklepach polskich w holandi....
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
wydaje mi sie ze polskie swieze jedzenie tak jak adam mowi dla tych czasowych bedzie zawsze za drogo . A dla tych co sa tu zadomowieni samo sobie zrobia swieze przysmaki . Wiedza przynajmniej co siedzi w srodku i jak jest zrobione no i najwazniejsze zawsze w jest na na ich smak
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
on37 napisał:
no tak,ale ile Polaków szuka polskiego jedzenia''polskich sklepów,,zapewne z tego co wiemy to każdy polak przebywający w Holandi marzy aby zjeść polskie świeże jedzenie,nie mówie o polendwicy np ale o polskiej swieżej kuchni...pełno mamy tu rodaków kto przyjechali za pracą i nie mają czasu na gotowanie obiadów tylko wszystko na szybko robione...a ceny tez by nie były kosmiczne jak w sklepach polskich w holandi....
Hej. Szczerze to myśle, że ta grupa ludzi nie ma internetu by Ci odpowiedzieć pozytywnie. ;p

Wiadomo kwestia tego czy uda Ci się zachować bilans odpowiednio niskiej ceny, przy odpowiednim proficie. Zapewne chciałbyś to wszystko jakoś przetransportować i myśle, że głównie logistyka jest problemem. Przy obecnych cenach za transport ciężko by coś zostało do skarbonki.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak na poczatek do "on37"
To normalne ze kazdy ma sentyment do frykasow pamieta z PL ale po primo nie sprecyzowales
o jaka forme sprzedazy masz na mysli i gdzie. Po drugie mowisz swojskie...mhm??? Jako klijenta
interesuje mnie to oczywiscie bo skad moge miec pewnosc ze powiedzmy pierozkow ktore spozywam nie robi paru ujaranych kolesi drapiacych sie w przerwach po dupach OK zartuje sobie nieco, ale chyba rozumiesz o czym mowie.Zaufanie.
A tak szczerze to jesli chcesz cos takiego zaczac to zacznij na mniejsza skale i zacznij od znajomych i znajomych znajomych itd. Wypali czy nie wypali. Nikt nie odpowie na to pytanie za ciebie.
A na przyklad w Amsterdamie nie mam problemu z zadnym polskim jedzonkiem. Nie bede robil reklamy ale jest jak jest. Szkoda tylko ze nikt jeszcze do tej pory polskiej knajpy nie otworzyl. Ale to tylko z powodu kilku naszych przywar narodowych. Nie jest to jednak tematem tego watku.
PZDR
Zgłoś wpis
18 Postów
irrek xxx
(on37)
Bywalec
no sorki zapomniałam napisac ze jestem kobietą,mam 28 lat a to jest profil mojego meża.oczywiście chce zacząc na małą skale małymi kroczkami,bym robiła te jedzonko w domu co dzien świeże w zależności od zamówien jeśli by to to dobrze poszło to ta knajpa to całkiem nie głupi pomysł...produkty swieze tez bym miała z polski
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
on37 napisał:
no sorki zapomniałam napisac ze jestem kobietą,mam 28 lat a to jest profil mojego meża.
No to mnie rozczarowalas, przeciez od zawsze wiadomo , ze najlepszymi kucharzami sa faceci
tak czy owak zycze powodzenia w realizacji pomyslow i obiecuje, ze wpadne na "sete i galarete".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja rowniez zycze powodzenia a przedmowca mi tylko narobil smaka ta seta i galareta
Udanego wekendu.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
marek_ams napisał:
Ja rowniez zycze powodzenia a przedmowca mi tylko narobil smaka ta seta i galareta
Udanego wekendu.


Marek jak smakowalo?
Czym zastapiles galarete?
Zgłoś wpis


Bliżej nas