Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamach. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Temat wszyscy już na pewno znają. Brunon Kwiecień.
Dla mnie to popapraniec, niedoszły następca Breivika, z którym zresztą ponoć się kontaktował.

Antek Maciarewicz nie mógł sobie odmówić przyjemności opublikowania następnej, chorej hipotezy których. Na przestrzeni ostatnich lat naprodukował ich już tyle i dak durnych, że za każdym razem myślałam: "hej, nareszcie ludzie zrozumieją, że wierchuszka tej partyi to ludzie chorzy...". Niestety. Antek ze swoim trotylem, mgłą i spiskami na każdym kroku ma się dobrze.
Teraz wyskoczył z następnym absurdem, który - jak znam życie - niebawem zakorzeni się jako 'fakt' w umysłach części Polaków.

Nie wiem, kto jest większym popaprańcem...

wiadomosci.wp.pl/kat,1374,title,Antoni-M...09994,wiadomosc.html



I...


Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:

Teraz wyskoczył z następnym absurdem, który - jak znam życie - niebawem zakorzeni się jako 'fakt' w umysłach części Polaków.]


Przyznam, ze ( slaby ze mnie patriota) bardzo cieszy mnie fakt, iz od tej "czesci Polakow" i nie tylko tej, dzieli mnie jakies 1000 km a temat Brunona , trotylu itp.slabo do mnie dociera.
Wole fascynowac sie tym, ze podobno Friso ...mrugnal
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Generalnie też by mnie nie obchodziło, ale jednak smutno, że moja rodzina żyje w takim padołku.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Kler w Polsce domaga sie ....matury z religii, to forma zemsty, szantazu na polski rzad za to , ze ten obnizyl zdecydowanie skladki.
To jest dopiero zamach !!!....na demokracje.
Bastiony ciemnogrodztwa maja sie swietnie.
Tylko o czym tu pisac?
O dziewictwie Maryi? Czy o niespotykanej sztuce Jezusa destylacji wody w wino?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Eehh, nawet ludzie wierzący są przeciwko. Ja rozumiem - religioznawstwo, ale matura z katechizmu?...
Hierarchowie KK podpierają się właśnie demokracją, twierdząc:

"Egzamin maturalny z religii pozwoli w większym stopniu na kształtowanie w absolwentach szkół ponadgimnazjalnych integralnej wizji świata" - napisali biskupi po spotkaniu Komisji Wspólnej Rządu i Episkopatu.".

i

"W ustroju demokratycznym naturalne jest domaganie się prawa do egzaminu maturalnego z religii. Taki egzamin stanowiłby realizację zasady równoprawnego z innymi przedmiotami traktowania nauki religii" - wyjaśnili hierarchowie.

(GW).

Idąc tą drogą należałoby dopuścić do matury z:
- buddyzmu,
- islamu,
- judaizmu,
- anabaptyzmu,
- szamanizmu, albo baczwezi.

Adaś, na temat dziewictwa się nie wypowiadam, bo jest mi od dawna obcy, a przemiana wody w wino... Cóż, właśnie to wyjaśniono:

Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm, a jednak pomimo, że dzieli Cię tyle kilometrów, to PEWNE wieści do Ciebie docierają... Myślę, że akurat TE wieści właśnie, są dla Ciebie o wiele bardziej fascynujące, niż to, że "podobno Friso...mrugnął...)"
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Adamm, a jednak pomimo, że dzieli Cię tyle kilometrów, to PEWNE wieści do Ciebie docierają... Myślę, że akurat TE wieści właśnie, są dla Ciebie o wiele bardziej fascynujące, niż to, że "podobno Friso...mrugnął...)"


Przed absurdem Made in Poland trudno jest sie schowac , dopadnie cie wszedzie,
na szczescie moje dziewictwo zdrowego rozsadku jest dobrze chronione
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tu rozdziewiczania nie polecam .
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:


Przed absurdem Made in Poland trudno jest sie schowac , dopadnie cie wszedzie,
na szczescie moje dziewictwo zdrowego rozsadku jest dobrze chronione [/quote]


Moja Niderlandia też Cie dopadła? Czy Ty ją dopadłeś? Czy jak to było...?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:



Moja Niderlandia też Cie dopadła? Czy Ty ją dopadłeś? Czy jak to było...?


Zdecydowanie to trzecie
Ok, przyznam sie ,czasami mam sklonnosci masochistyczne,
ale tylko czasami
Zgłoś wpis


Bliżej nas