Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Co wy na to ? - Holandia

551 Postów

()
Latający Holender
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Niewiele moge dodac od siebie,gdyz jestem szczesliwym nieposiadaczem kont na fajsach , waszych czy naszych klasach.Poza tym wyroslem juz z gapienia sie na fotki panienek wiszacych na scianie
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
adas wysylam ci specjalnie na priv inny link
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
hehe caloksztal kalendarza jako takiego jest nie teges . Urode pan pomijam bo o gustach sie nie dyskutuje . Ale nazwa kalendarza plus hmmm prezentacja polskich "wdziekow " jest jak dla mnie No chyba ze tu nie chodzi o wdzieki a o sam zarobek , nie tylko pomyslodawcy . Mimo ze nie jestem dewotka i lubie nagosc erotyczna innych ludzi to to co soba preentuje ten kalendarz to poprostu tandetna prezentacja 0900-sextel. a iles tam € za min.
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:
adas wysylam ci specjalnie na priv inny link

Dankje
Nie kupie tego kalendarza, ale to nie ja mam byc jego nabywca. Ten kalendarz powinien wisiec w sypialni wielu Holendrow, ktorym powinien spedzac sen z powiek
Uwazam, ze kalendarz jest slaby, jego formula i plenery nie przypadly mi do gustu, ale promowanie urody i wdzieku Polek , ktore sa moim zdaniem wyjatkowe i zjawiskowe, i ktorymi osobiscie fascynuje sie od lat to genialny pomysl.
P.s.Jest juz odpowiednik dla pan? Chcialem sie zglosic jako model
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


P.s.Jest juz odpowiednik dla pan? Chcialem sie zglosic jako model



Naprawdę?!... Dobra, Adaś, tyle rzeczy w życiu robiłam, mogę i atelier otworzyć.

Baileys, fakt.
Pomysł sam w sobie jest dobry, po drodze ktoś nawalił.
Ładne dziewczyny... i to wszystko. Formuła kalendarza nieprzemyślana, mix hentai z reklamami przydrożnych 'moteli'.
Co najbardziej rzuca się w oczy? Brak wyobraźni i straszliwa amatorszczyzna, obróbka zdjęć żadna, a stylizacja - lepiej nie mówić.

Po obejrzeniu zdjęć z kalendarza, nie wiedzieć dlaczego, przypomniała mi się jedna z pierwszych reklam w polskiej TV.





Pewnie dlatego, że ten koszmarek w niczym nie przypomina dzisiejszych reklam. Tylko - na bogi! To były lata 80-te!...
Zgłoś wpis


Bliżej nas