Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Marcin Lewandowski likeros (8627 niezalogowanych)
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Baileys napisał:
Patboy... napisał:


Prosze moze mi ktos wytlumaczy co jest z tymi polskimi dziewczynami?????
bo sa swietojeb...liwe , bulke przez bibulke a .. ja calym ryjem a w kosciele sa wszystkie dziewice w metalowych gaciach


Ach Baileys , Ty to wszystko sprowadzasz do jedzenia , ciekawe co mialas na mysli opowiadajac mi o frytkach z octem?
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
ale bez bibulki heheh pozatym to wiesz , rozumisz , glodny wiecznie o frytkach z octem hihihii
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Adamm napisał:
....oznajmiano wszem i wobec, ze sex to grzech, cos wstydliwego, brudnego i niegodnego katolika a za robienie loda idzie sie do piekla.
Przyznanie sie do faktu, iz robienie loda sprawia kobiecie przyjemnosc moze grozic publicznym zlinczxowaniem lub spaleniem na stosie.
...

hmmm to ja juz wiem czemu pani z mojej ulubionej lodziarni DAIVOLO juz nie ma bidulka za swoich czasow wszystkim robila lody i mowila ze jej to sprawia wielka przyjemnosc ;-(
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
HAhahahhaah
Dobre Baileys dobre
Podejrzewam ze macie racje ale ja niechodzi mi o starszych ludzi mowie o mlodych dziewczynach
Myslalem ze juz ta przewaga kosciola to juz lekka przeszlosc
Czyzbym sie naprawde pomylil, niewiedza te dziewczyny co dobre???
Czy to jest jedyna przyczyna????? cos wiecej jeszcze musi byc
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Pat a zrozumial ktos kiedys kobiete? nie wiadomo co im tam sie kluje w tej glowie
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Pacik kiedy my wlasnie o mlodych laskach
a tak z moich obserwacji polskiej mlodziezy bo wiesz w pl jak we wszystkim to sie musi oplacac lub tylko na pokaz :-P . Pozatym batmani maja wiecej do powiedzenia o twoim zyciu jak ty sam . A najepsze to ze koscol to juz nie to co kiedys teraz to polityka , a nawet oni maja najwiecej do powiedzenia o abocji .
Jakis 18 m-cy temu bylam przelotem w PL i ogladalam jakis polski program gdzie ksieza i politycy debatowali o...... aborcji .
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Patboy... napisał:
niewiedza te dziewczyny co dobre???

Patboy, a skąd wiesz czy dobre? Próbowałes?
Zgłoś wpis
28 Postów

()
Bywalec
Z kobietami to różnie bywa Znam taką co w jeden weekend dwa lody ukręci haha. A w kościele to dawno nie byłem więc nie wiem...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
W tu gadu gadu a tu znowu trzeba rok czekać na Ligę Mistrzów Fuck!!!!
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
fighter1956 napisał:
Pat a zrozumial ktos kiedys kobiete? nie wiadomo co im tam sie kluje w tej glowie


HAHAHAHA Holenderki juz wiecej ,ktos je dobrze wychowal
Zgłoś wpis


Bliżej nas