Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Uwaga dziewczyny! Możecie być bezpłodne! - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Za www.racjonalista.pl :

"Do Centralnej Komisji Stopni Naukowych zgłosił się katolicki psycholog kwantowy z KUL z podaniem o habilitację, po dokonaniu takich m.in. "odkryć": "Muzyka typu house, heavy-metal, techno zaburzają rozwój aparatu rozrodczego u dziewcząt, czynność menstruacyjną rytmów biologicznych i prowadzi, to do: niepłodności, trudności z utrzymaniem ciąży, chorób somatycznych i skłonności do dysfunkcji psychicznych." Centralna Komisja przekazała jego pracę do oceny na UW. Na 28 głosujących 28 głosów było przeciw tej radosnej twórczości. Najgorsze jednak jest to, że facet przez 22 lata w urzędzie miasta Bielsko Biała prowadził poradnictwo zawodowe, prowadził wykłady w różnych szkołach nienajwyższych, a nawet był biegłym sądowym w zakresie psychologii! Polecam lekturę:

www.ck.gov.pl/index.php/postepowania-awa...ych/430-adamski-adam

oraz

mlodyfizyk.blox.pl/2013/03/Nieudana-habi...logii-kwantowej.html "

Ja też polecam lekturę. Nie mam pojęcia, co panem Adamem Adamskim kierowało, ale na pewno nie zdrowy rozsądek.
Czy to, że studiował na KUL jest jakąś strzałką w kierunku rozszyfrowania jego mętnej rozkminki?...

Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Diabeł pewnie sie nim już interesuje...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Cóż, psychologia kwantowa...
Wiedz, że coś się dzieje!

Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Osobiście jestem fajnem portalu racjonalista.pl i na serio człowiekowi szczęka opada jak się takie rzeczy czyta... Polska to kraj czarodziejów i szamanów. Natanki, Rydzyki, Adamskie i inne Macierewicze - potrafią wykorzystać swoje umiejętności interpesonalne do przekonywania tłuszczy do swjeje racji. Szkoda, że zamiast w coś pożytecznego, co by może nie wiem usprawniło jakąś przydatną dziedzine życie to zajmują się zapychaniem własnych kieszeni i wypychaniem myślenia z umysłów swoich wiernych i biernych wyznawców...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Trafne.
Ragusek, jedno tylko zawetuję: 'umiejętności interpersonalne'.
Wszystko się zgadza, poza umiejętnością słuchania... No, chyba że chodzi o słuchanie bierne, co odnosić się może do większości ludzkości. Zauważ, że... ciotka ma rację!
Zgłoś wpis


Bliżej nas