Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Marcin Lewandowski likeros (8586 niezalogowanych)
7 Postów

()
Początkujacy
Juist!
Zgłoś wpis
5 Postów
Sophie L.
(Lola F.)
Początkujacy
Pewnie ,że nie lubi...Ale tolerować musi

Obejrzałam filmik z zatrzymaniem w BMW i wstyd mi za naszych rodaków...Rodaczki :/

Co do gen. Sosabowskiego...Ludzie! Nie możemy stale opierać się na jego zasługach!

Holandia wyrabia sobie zdanie o nas dziś....Jego zasługi nie są dla nas żadną przepustką!!!!!!

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
heheheh Ja nie nazekam lubie swoje brudne miasto czyli ANTWERPIE lubie ten brudny kraj czyli belgie I HOLANDIE pewnie bym polubil czzasami nie jest latwo czasami straszno czasami smieszno ale takie jest zycie .Mieszkam tu jedynascie lat dzieci chodza do szkoly ja mam wlasna mala firme konkubina pracuje co roku dosc duze zwroty podatkow wiec czego nie lubic? BARDZIE CHYBA NIE LUBI MNIE MOJA OJCZYZNA KTORA MNIE SIE POZBYLA JAKO ALEMENTU ASPOLECZNEGO wiecgdzie waro zyc niech kazdy sobie odpowie
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Lola F. napisał:

Obejrzałam filmik z zatrzymaniem w BMW i wstyd mi za naszych rodaków...Rodaczki :/

A to niby dlaczego?
Może niech sami się wstydzą że są idiotami i bandą baranów...Nie uważasz?
A film straaaaasznie stary
Zgłoś wpis
5 Postów
Sophie L.
(Lola F.)
Początkujacy
Hej,

nie widziałam Twojej odpowiedzi .... Masz rację, ale będąc w NL mierzą nas teraz miarą tej "bandy"... Po prostu się wstydzę...
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
Nie macie wrażenia że (ogólnie mówiąc) Holendrzy nie lubią wszystkich... ?
Beldzy są zacofani,
Francuzi głupi i jedzą gady,
Hiszpanów trzeba - tak jak i Greków wyciągać z kryzysu bo nic nie umieją,
Niemcy to ciągle hitleryzm,
Polacy zabierają pracę i piją wódkę non stop,
Czesi i Słowacy to podróbka Polaków ale mają jeszcze bardziej "przystępne" dziewczyny,
Rosjanie (wliczając Estończyków, Łotyszów, Białorusinów etc..) to w ogóle jakaś podrabiana i niebezpieczna nacja,
Anglicy nie pasują do Europy itd, itp...
Najbardziej przypada im do gustu Ameryka ... bo tam ponoć wszystko można i nic nie trzeba, tak jak i w Holandii...
Patrząc na moje doświadczenia z nimi wiem że bardzo ciężko im samym w taki obraz uwierzyć. Ale po żmudnej dyskusji przyznają rację że tak jest.

Zabieramy pracę ? Wątpię żebym komuś zabrał, procedura jest dla mnie taka sama jak dla innych. Skoro firma wybiera mnie to po prostu jestem lepszy (bo tańszy to na pewno nie).
Mała rada dla sfrustrowanych opinią o Polakach. W innych krajach nie jest wcale lepiej więc trzeba popatrzeć na siebie. Zacząć żyć z Holendrami a po jakimś czasie przekonacie się że nie ważne czy biały, czarny, żółty czy "pomarańczowy", głupek jest głupkiem a normalny normalnym. Tutaj, tam i gdziekolwiek indziej.

Czasami jest ciężko pokazywać / udowadniać że nie wszyscy Polacy są tacy sami ale może to być taka mała, indywidualna misja na przyszłość

Miłego weekendu wszystkim
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
ypsylon1 napisał:
Zabieramy pracę ? Wątpię żebym komuś zabrał, procedura jest dla mnie taka sama jak dla innych. Skoro firma wybiera mnie to po prostu jestem lepszy (bo tańszy to na pewno nie).
Mała rada dla sfrustrowanych opinią o Polakach. W innych krajach nie jest wcale lepiej więc trzeba popatrzeć na siebie. Zacząć żyć z Holendrami a po jakimś czasie przekonacie się że nie ważne czy biały, czarny, żółty czy "pomarańczowy", głupek jest głupkiem a normalny normalnym. Tutaj, tam i gdziekolwiek indziej

Ot i cala prawda dla nielubianych malkontentow, problem polega jednak na tym, iz zdecydowana wiekszosc z nich nie chce polubic tego zrozumiec, lubujac sie w permanentnym narzekalnictwie.
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
w holandii holendrzy juz maja coraz mniej do powiedzenia, wszystko opanowali arabowie...oni raczej lubia polakow, ale polacy przewaznie nie lubia ich , bo sie panosza!!!!!!

wszedzie jest teraz mieso halal, przyjecia w pracy, domowe, urodziny....za kazdym razem trzeba kupowac halal - tak zeby wszyscy mogli zjesc...a jak ja mowie, ze jedzenie takiego miesa jest nie zgodne z moja kultura, to nikogo to nie obchodzi....ciekawe jak mam na nich nie narzekac!

w danii jedno miasteczko w zeszlym roku nie mialo choinki bo tamtejsza rada miasta stwierdzila ze nie ma juz kasy w budzecie na swiateczne dekoracje, a wczesniej urzadzili wielka fieste na koniec ramadamu - rada miasta byla glownie pochodzenia arabskiego - W DUNSKIM MIASTECZKU!!!!!ale spoko, lepiej nie narzekac......

w szkole muzulmanie siedza tylko we wlasnym towarzystwie, robia ci laske jak sie mozesz do nich dosiasc i zdarza sie ze zmieniaja jezyk z holenderskiego na arabski....milooooo

i nikt tak nie narzeka na zle traktowanie jak arabowie, dlatego maja czesto lepsza prace niz polacy
....
a polacy sa nauczeni nie narzekac, robic swoje, ciezko pracowac - smieja sie z nas!!!

a holendrzy nie to, ze nas nie lubia tylko traktuja czesto jak glupszych od siebie...przecietny holender zna conajmniej dwa jezyki obce - dla niego to jest dziwne jak ktos nie zna ani angielskiego ani niemieckiego....widza ze polacy pracuja za male pieniadze i to dluzej niz holendrzy i zamiast zarzadac podwyzki, albo lepszych warunkow pracy to jeszcze sa wdzieczni...dla holendra to glupie jest

w holandii trzeba koniecznie narzekac na wszystko i wszystkich
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
a tak na marginesie, bez wzgledu na to czy nas lubia czy nie to warto wytrzymac 5 lat, nawet pracujac dluzej i za mniejsze pieniadze, wynajac niedrogi pokoj i w miedzyczasie zapisac sie do ROC na kurs, to tylko rok...kurs jest prosty, egzamin inburgering jeszcze bardziej a potem juz mozna sobie odpoczac...

z holenderskim paszportem mozna sie starac o mieszkanie socjalnie - niedrogie... urzad pracy bedzie nam pomagal znlezc prace w razie, gdybysmy mieli kiedys z tym problem...i juz zawsze bedziemy miec prawo do zasilkow, nie tylko przez pierwsze pol roku po straceniu pracy....

nie trzeba sie martwic emerytura, kazdemu przysluguje AOW plus jakies tam jeszcze dodatki zdrowotne i subsydium na czynsz, wiec nawet jak sie nie odlozylo ani centa na stare lata to i tak mozna sobie calkiem przyjemnie zyc.....

zamiast sie przejmowac tym co mysla o nas inni lepiej skorzystac z okazji i postarac sie o drugi paszport...

i koniecznie narzekac!!!

glownie na arabow najlepiej, hahahaha
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
w holandii trzeba koniecznie narzekac na wszystko i wszystkich
No po tym co napisałaś, to zdecydowanie holenderski system Cie wchłonął...

Polubcie Holandie a Holandia polubi Was, a jak nie to wypad do miejsca gdzie Was polubią...

Zgłoś wpis


Bliżej nas