Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Asteroida. Właśnie dziś mija Ziemię. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
No! Naprawdę!
Taka tam, 2,7 km średnicy. Podobna kiedyś zabiła dinozaury i prawie całe życie na Ziemi. Ostały się jeno maluchy, co to potem z nich i ptaszki powstały i świnki i ludzie.

Przeżyjemy?

Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Co ma byc to bedzie
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
I co z tych małych stworzonek ma powstac następny nowy WICIU. Nigdy! Po moim trupie :-D
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Whahaha!

Dokładnie, po Twoim trupie! Tylko nie wiadomo, ile nowy Wiciu będzie miał rączek, nóżek i może główek .

Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
No! Naprawdę!
Ostały się jeno maluchy, co to potem z nich i ptaszki powstały i świnki i ludzie.

Przeżyjemy?



Jak to powstaly?
To bozia ich nie stworzyla?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:


Jak to powstaly?
To bozia ich nie stworzyla?


Adaś, lajkuję!
Tak sobie myślę: czemu nie? Bozia zwana naturą może i stworzyła, ale popełniła plagiat. Wzięła DNA od czegokolwiek na Ziemi i zmodyfikowała, jak u kukurydzy.
Czyli (przy odrobinie edukacji) wszyscy jesteśmy bogami!


Ło jeżuu! Ostrzegam, jak mi teraz ktoś palnie kazanie, to przegryzę tętnicę!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
To ze jestem Bogiem to wiem. Tylko czy moje otoczenie o tym wie. Hmm chyba jeszcze jest tego nieświadomie.
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Wiciu, a po czym masz takie jazdy? Ja kiedys bylam bogiem po LSD - zalamalam sie, ze tak zle to wszystko urzadzilam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
belcia napisał:
Wiciu, a po czym masz takie jazdy? Ja kiedys bylam bogiem po LSD - zalamalam sie, ze tak zle to wszystko urzadzilam

Eee tam, nie jest tak źle! Wszystko było w porządku, dopóki nie pojawił się człowiek. I stworzył bogów...

Wiciu, ja się do Ciebie modlić nie będę, ale piffko z Wami wypiję!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Viola, wiem, pamiętam tylko terminy napiete
Nie wymagam modłów do mnie
Belcia ja takie jazdy mam bez dopalaczy. A z dopalaczmi sam siebie się boje
Zgłoś wpis


Bliżej nas