Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dialogi na cztery nogi. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender



- Co to?
- COLORUJA.
- Kolor.... czego?
- Eee, nic, to taki KOLOROWY PTASZEK!
- No, przecież mówię, kolorowy... jak go zwał.

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender



ONR - Chcemy MĘSZCZYZN a nie cioty!
Ciotka - Drodzy Patryjoci, to brzmi dwuznacznie...
ONR - Gdzie te HŁOPY!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
[quote][
ONR - Chcemy MĘSZCZYZN a nie cioty!
Ciotka - Drodzy Patryjoci, to brzmi dwuznacznie...
ONR - Gdzie te HŁOPY![/quote]

Nie sadze by skomlenie narodowosciowych polskich DZIEFCZYN wypatrjacych ksiazecych bialych rumakow z MESZCZYZNA na grzbiecie, zainteresowalo KOBIETY, MEZCZYZN lub kogokolwiek innego poza nimi samymi.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kogo ONR-owskie dziefczyny wypatrują to ja nie wiem, pewnie ma być biały i katolik, reszta się nie liczy. Kogo zaś wypatrują ONR-owskie hłopaki - nie śmiem się domyślać i - masz rację, mało mnie to...

Zastanawia jednak brak znajomości polskiej mowy u zadeklarowanych patryjotów. Co, kurna, tylu tam jest, a takiego byka nikt nie zauważył?!



Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Psychologia o homofobii wg. wikipedii

Jak wykazują badania psychologiczne, ryzyko wystąpienia homofobii zwiększa się wraz z wysokimi wynikami na skali F (faszyzm) osobowości autorytarnej[27]. Wyróżniono następujące korelaty homofobii (na podstawie badań Hereka z 1984 i 1991 oraz Kite z 1991)[28]:
- osoby homofobiczne z reguły nie poznały nigdy osobiście jawnego geja lub lesbijki,
- są bardziej skłonne do przyjmowania konserwatywnych ideologii religijnych oraz naturalnych ról płciowych,
- to częściej osoby starsze i gorzej wykształcone.

------

Czyli:
- ignorant
- katolik i konserwatysta
- stary i/lub głupi
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
MMMMMMMMMmmmmmmmm uuuuffffffffffff!!!!!!!!

Osoba autorytarna, sklonna do przyjmowania konserwatywnych ideologii - jezuuuuu jak to brzmi!!!!!!
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Gadał ślepy o kolorach:

www.niedziela.pl/artykul/5240/Jaroslaw-K...9ENiedzieli%E2%80%9D

Jarosław Kaczyński: - Wychowanie seksualne w szkołach to szaleństwo!
Jego Kot: - Mrrr.. Jaro... zaszalejmy...
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Chciałoby się napisać - OMG!!!

Stop ateizacji?! Czysta demagogia! Zresztą jemu już nic nie pomoże... Nawet czarna szlachta...

Jesteśmy świadkami najpotężniejszego ataku na Kościół i wartości - mówił na Jasnej Górze Jarosław Kaczyński. Prezes PiS, który jest jednym z uczestników Ogólnopolskiego Kongresu Katolików "Stop Ateizacji", mówił o konieczności "obrony krzyża i Kościoła". Jarosław Kaczyński mówił też o relacjach między państwem i Kościołem, religii w szkole, kwestii "in vitro" oraz sprawie Funduszu Kościelnego.
Przecież to te same taktyki stosowane przez NSDAP. Najpierw wyimaginowany wróg narodu, potem wspólna mobilizacja, bo masy kontroluje się najłatwiej, a potem to już z górki... Zresztą widać to za każdym razem, po uszkodzeniach ciała odważnych redaktorów tvnu...

Może mi ktoś pomóc w zrozumieniu czym przejawia się ten atak na krzyż, kościół i w ogóle? Rozumiem, że brak koncesji boli dla najjedyńszej telewizji, ale to już jest step too far...
Zgłoś wpis


Bliżej nas