Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

mieszkania,apartamenty,domy - Nord Brabant - Holandia

Czytali temat:
Kruk Sylwester Sylwester Justyna B. Ewelina Lipińska Paulina Robert Kubiccy Mo Głej rafiksoon95 Beata Klęczar weronikens (4121 niezalogowanych)
1 Post
POLSKIE RADIO RADIO HOLLAND
(polskie radio)
Początkujacy
Mamy dla Panstwa do zaoferowania mieszkania,apartamenty,studia oraz domy do wynajecia w okolicach NORD BRABANT

SPAM
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
tylko ze strona zabanowana ...
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
www.huurwoningen.nl/provincie/noord-brabant/

tutaj jest strona z mieszkanami na wynajem w noord-brabant.
kliknij w wyszukiwarke huurwoning noord-brabant i masz. ja bym z polskich posrednikow nie korzystala, slyszalam , ze na zachodzie polakom w ogole nie mozna ufac.......
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Y1 to ja juz tobie nie ufam :-P ty niewdzieczny polaku na zachodzie :-O .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Ale tak po namysle to ty mieszkasz na wschod odemnie to chyba jednak nadal bede mogla w ciebie/tobie ufac ooooo....
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Belcia ale ty musisz byc szczesliwa .
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
ja jestem zalamana!!!!!!!swiat mi sie na glowe zawalil!!!! ale jak wroce po wakacjach wypoczeta to ja wam tutaj dopiero pokaze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


p.s. porobie sobie duzoooooo zdjec na wakacjach
Zgłoś wpis
8 Postów

()
Początkujacy
zrobisz mi "uff uff" ?
Zgłoś wpis
5 Postów

()
Początkujacy
nie ufajcie komus kto nie wie jak pisze sie poprawnie nazwe prowincji.. NOORD brabant.
Zgłoś wpis


Bliżej nas