Witam wszystkich serdecznie,

w Holandii w okolicy Gemert mieszkam juz od dawna,jednak jakos wczesniej nie pomyslalam,zeby poszukac forum dla rodakow na emigracji mieszkam tu na stale i jakos od pewnego czasu doskwiera mi samotnosc-co-do kontaktu z rodakami,a raczej rodaczkami. Nie mam zbytnio kolezanek polek, tylko holenderki, rodzina meza itp.

Nie mam zbytnio tez jak poznac kolezanek-polek, jako,ze nie pracuje ani nie poruszam sie w polskim srodowisku,a jedynych polakow jakich tu widuje , to faceci w supermarkecie

jezeli ktoras z was,mieszka tu na stale i szuka kogos, do kolezenskiej relacji,rozmow przy kawie,wspolnym gotowaniu,spacerkow itp typowo damskich plotek- to dajcie znac mi wiadomoscia,wymienimy sie wtedy info.

krotko o mnie- Mam 25 lat i pochodze z Poznania,jestem mezatka i z tego co mi mowia jestem ciepla,otwarta i pomocna osoba,ktora umie sluchac i z ktora milo sie rozmawia na wiele tematow.

P.S Nie chce zeby to zabrzmialo zle,ani tez nie chce urazic nikogo,ale chodzi mi o kogos na poziomie,z kim mozna fajnie pogadac,kto ma ambicje,zainteresowania (idealnie podobne do moich: kino,muzyka,kulinaria,literatura itp).

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego weekendu